Резултати от 1 до 7 от общо 7

3D Android Media player

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    3
    #1

    3D Android Media player

    Здравейте ... преди известно време се здобих с въпросния плеър
    3D Android Media player
    1341566704_original.jpg
    ... и може да се каже че ми идва да го засиля през терасата ... firmware от topdigital не става за нищо .
    Не мога да намеря нищо подходящо ... Някой дали се е зблъсквал с подобна греда и ако да някакви съвети ..
    Ако случайно подкарам някое видео с MX Player може би едиснтвено с него вървят ... то субтитрите нема да прочете ... надявах се поне некоя версия на xbmc да тръгне но уви и това не става ...
    Дали някой би ме посъветвал какво и от къде да му инсталирам че долу горе поне да работи ...
    Благодаря.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    17
    #2

    Отговор: 3D Android Media player

    Качих му Android 4.0.4 и audiopatch1.3 (търси го в Google) плеара ми е MX ARM v7 neon и нямам проблеми. За връзка с РС използвам кроснат кабел и ES File Explorer приложение. Накичил съм го с най- различни приложения и игри-шах,билярд,Angry Birds и т.н.Това е накратко.

  4. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: 3D Android Media player

    Цитат Първоначално публикувано от KikiRiki Виж публикацията
    Качих му Android 4.0.4 и audiopatch1.3 (търси го в Google) плеара ми е MX ARM v7 neon и нямам проблеми. За връзка с РС използвам кроснат кабел и ES File Explorer приложение. Накичил съм го с най- различни приложения и игри-шах,билярд,Angry Birds и т.н.Това е накратко.

    Здравей , благодаря за отговора , аз съм с аудиопач 1.2 може би и там е проблема .. да ти кажа чесно преди време вървяха субовете с МХ плеъра а сега не искат да тръгват... а виж моя кабел не е кроснат .. но не виждам каква ще е разликата .. да те питам XMBC некой nightbuild или нещо да си успял да подкараш ?
    Този пост е редактиран от El Sr Kalchev; 12-05-13 в 18:13.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    17
    #4

    Отговор: 3D Android Media player

    Единствено с кроснат кабел успях да направя мрежа между лаптопа и дивата. Аудиопач 1.3 решава проблеми със звука като DTS,AC за този модел е хубаво да качиш МХплеарARM v7 neon друг плеар които може да използваш е DicePlayer-v2.0.27 за да ти тръгнат субтитрите името им трябва да е еднакво с това на видео фаила.Една точка разлика може да е проблем.
    XMBC качвах една версия но не ми хареса как работи и е махнах разбира се всичко е въпрос на лични предпочитания. Хубаво е да върнеш първоначалните настроики на плеара и тогава наново да качиш всичко тава .

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    90
    #5

    Отговор: 3D Android Media player

    Цитат Първоначално публикувано от El Sr Kalchev Виж публикацията
    Здравейте ... преди известно време се здобих с въпросния плеър
    3D Android Media player
    1341566704_original.jpg
    ... и може да се каже че ми идва да го засиля през терасата ... firmware от topdigital не става за нищо .
    Не мога да намеря нищо подходящо ... Някой дали се е зблъсквал с подобна греда и ако да някакви съвети ..
    Ако случайно подкарам някое видео с MX Player може би едиснтвено с него вървят ... то субтитрите нема да прочете ... надявах се поне некоя версия на xbmc да тръгне но уви и това не става ...
    Дали някой би ме посъветвал какво и от къде да му инсталирам че долу горе поне да работи ...
    Благодаря.
    Здрасти, пробвай да си инсталираш това чете всички видео и аудио формати, аз съм с него на Minix NEO X5 и мога да кажа че няма никакви проблеми, дори по мрежата филми с висок битрейт ми вървят без никакъв лаг.

  7. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    3
    #6

    Отговор: 3D Android Media player

    Благодаря ви за отговорите ... какви ли не firmware пробвах но след като сложих audiopatch 1.3 поне субтитрите тръгнаха. Аз не съм с кроснат кабел и си виждам устройството само че съм пуснал Freezila на компаи така по FTP . Иначе за xbmc какви ли не nightbuild-ове пробвах нема и нема ... нема разработка все още за тоя чипсет ... искам да ви питам и нещо друго ... посъветваите ме за някой музикален плеър , който да вижда мрежата т.е ftp и не само но и да имам вариант да добавят като playlist. Че иначе един по един файловете да ги търсиш и щтракаш е убийствено ...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    17
    #7

    Отговор: 3D Android Media player

    Не съм използвал само музикален плеър тъй като го използвам предимно за видео фаилове но може да пробаш тук да намериш това което ти трябва : Мультимедиа - 4PDA

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Android Smart Media TV Box
    От chefobg във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 0
    Последно: 16-06-13, 16:36
  2. Android 4.0 Media Player - Rikomagic MK802 II - мнение
    От SG1 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 14
    Последно: 24-02-13, 18:20
  3. Mолба за помощ с 3D Android Media player
    От molosy във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 4
    Последно: 01-12-12, 10:38
  4. Продавам Android 2.3 Full HD 1080P Media Player LAN, 2xUSB
    От kgeorev във форум Приключили продажби
    Отговори: 5
    Последно: 30-01-12, 21:02
  5. Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.
    От MrMyr във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 13-08-07, 16:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе