Резултати от 1 до 15 от общо 15

LAKE I Home Cloud TV Box

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    60
    #1

    LAKE I Home Cloud TV Box

    Здравейте не знам дали има някаква информация за този бокс във форума ,ако има моля да бъде преместена темата на съответното място .
    Някой с такъв бокс да обменим малко инфо https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_654923.html

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #2

    Отговор: LAKE I Home Cloud TV Box

    Цитат Първоначално публикувано от дани Виж публикацията
    Здравейте не знам дали има някаква информация за този бокс във форума ,ако има моля да бъде преместена темата на съответното място .
    Някой с такъв бокс да обменим малко инфо https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_654923.html
    Много пари.До 50 долара е нормално.Рома е малко.За лаке има прошивки в руски форуми на база зидоо.Имам беелинк сеа и зидоо н6 про.Зидоо според мен е по лесен за работа.Чипа на лаке,пробокс 2 ава,беелинк сеа,зидоо с9 е един и същ реалтек 1295.Зидо има горе долу потдръжка и работи по-добре.https://www.gearbest.com/tv-box/pp_0...ml?wid=1433363 За 10 долара повече това е по-добре.Беелинка сеа 32гб ром до преди 20-30дена беше на цена 49 долара.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    60
    #3

    Отговор: LAKE I Home Cloud TV Box

    сложих на зидо мислех че имат по-вече хора този бокс и затова исках да обменим опит

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2019
    Мнения
    109
    #4

    Отговор: LAKE I Home Cloud TV Box

    Кажи , какво те интересува ?
    АФР и ХДР работят само с фабричния плейър на Реалтек.

    Не е сертифициран, затова забравяш за нетфликс и амазон прайм видео с 4к.
    Паструф-ва core atmos.

    Като цяло огромния му плюс е сата порта и гигабит лана.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #5

    Отговор: LAKE I Home Cloud TV Box

    Аз имам такъв, но си карам с фирмуера v107. Поръчах като беше около 50$. За сега съм страшно доволен и всичко ми работи идеално. Има тук там някои странни гличове, но не е фрапантно особено като погледнем и цената. За мен е предимство наличието и на оптичен изход.

    Отдавна се чудя дали да флашна Зиду версията от 4пда .... @дани как се представя при теб на филми? Пропуска ли DTS? AFR-a работи ли?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    60
    #6

    Отговор: LAKE I Home Cloud TV Box

    Аз му върнах фабричния не ми пускаше от зидо дтс и много грееше но мисля че пак ще слагам зидо доста повече неща има

    Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #7

    Отговор: LAKE I Home Cloud TV Box

    А уж разправят, че на Зиду греел по малко?!? Коя версия сложи? Но пък ако има проблем с DTS изобщо не ми върши работа. Аз 50% от времето за това го използвам

    Какво повече има вътре? AFR работи ли?

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #8

    Отговор: LAKE I Home Cloud TV Box

    На моя би линк сиа, което си е същото, нали знаеш че имам и двата дтс работи с фърма на Зиду .Но грее

    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2019
    Мнения
    109
    #9

    Отговор: LAKE I Home Cloud TV Box

    Грее, особено когато работи с плейър различен от realtek. Т.е. основния. Лимитация на чипсета.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    60
    #10

    Отговор: LAKE I Home Cloud TV Box

    Пробвах каква ли не , мисля дори и от пробокс 2 от ава сложих и заби на лого наложи се да го съживя пред усб порта и стоковия имиж. на риалтек .В момента съм с aleZidoo_PP_1.0.2_Viper.zip от 4пда и съм доволен поне не ми забива при адването на субтитри от определено място отвара блурей 3 д много добре се държи ,но е доста топъл мисля че е от харда докато записва през торента

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #11

    Отговор: LAKE I Home Cloud TV Box

    Щом има проблеми с DTS няма да си играя да го слагам. И сега всичко си ми работи доста добре.

    HDD-то ако си го свързал през SATA го извади външно през USB. Грее осезаемо по малко. Аз все се каня да го отворя и да му сложа голям радиатор ама ...не остава време.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    60
    #12

    Отговор: LAKE I Home Cloud TV Box

    с този aleZidoo_PP_1.0.2_Viper.zip пуска дтс твоя коя версия 105 или 107

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #13

    Отговор: LAKE I Home Cloud TV Box

    В момента съм с 107 и нямам почти никакви проблеми. Само ако пусна х265+10бит нещо не тръгва, но така или иначе няма много такива релийси. Даже на скоро свързах един USB DAC и всичко си тръгна от раз. Останах приятно изненадан.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    60
    #14

    Отговор: LAKE I Home Cloud TV Box

    аз не съм обърнал внимание моя с кой беше пишат че има и 105 и 107 дори има един 106 за сега ще се поиграя с този на зидо , нещо торент клиента ми го няма ще се опитам да му сложа оригиналния плеар на риалтек ако стане ще е бомба. времето при теб работи ли или не може да се настрои града

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #15

    Отговор: LAKE I Home Cloud TV Box

    Не може да се настрои града. Аз бок-са го използвам за локално гледане на филми, музика през Спотифай и рядко браузвам.
    Някой ден като пристигне DAC-а ще е интересно дали на USB ще се разпознае, но пък имам и резервен план с оптиката. Поне я проверих и работи винаги.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. VPS или Cloud уеб хостинг?
    От Thorn във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 31-05-19, 15:08
  2. Бойлер - има ли смисъл от Cloud
    От miss във форум Бяла техника
    Отговори: 10
    Последно: 05-07-17, 11:20
  3. Нова конфигурация Kaby Lake + B250.
    От ilhanbg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 07-03-17, 08:42
  4. Проблем с тошиба и Cloud
    От usa във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 15-03-16, 19:17
  5. Lenovo Beacon Cloud
    От bobo123 във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 3
    Последно: 10-02-16, 17:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе