Резултати от 1 до 2 от общо 2

Google Chromecast Ultra

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    24
    #1

    Google Chromecast Ultra

    Здравейте на всички. Възнамерявам да си закупя Google Chromecast Ultra, но тъй като съм пълен лаик в тази област бих желал да разбера някои неща преди да взема окончателното решение за покупката на въпросното устройство. От известно време на пребивавам на територията на страната и на този етап за мен е безсмислена покупката на Smart TV, затова реших, че може би Google Chromecast Ultra е едно устройство, което би ми вършило чудесна работа, за да мога да гледам любимото си видео съдържание на по голям екран. В България притежавам следния модел телевизор LG 32LN5400 от което веднага произлиза и първият ми въпрос.

    1. Дали въпросният телевизор ще подържа устройството, или ще имам проблеми с него?
    2. Ако закупя въпросното устройство от Германия дали ще мога да го използвам, или има някои специфични настройки, който не отговарят на българския пазар?
    3. Дали ще мога да гледам видео съдържание от компютъра директно на телевизора през въпросното устройство?

    Отворен съм и към други предложения. Бюджета, който съм определил е 100 EUR
    Функциите, за който ще се използва устройството съм ги описал по горе и тук няма да ги описвам отново, за да не се повтарям. Очаквам вашите предложения и коментари, за да мога да се спра на устройство, което би ми свършило най добрата работа. Благодаря на всички, който ще включат с предложение и коментари.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #2

    Отговор: Google Chromecast Ultra

    За този бюджет по-добрият вариант за Ultra HD е мултимедиен плеър с AndroidTV - с вграден google cast receiver (например Xiaomi Mi TV Box 3 - международната версия).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 55XE7077, 4K Ultra HD или 55XE8096, 4K Ultra HD
    От raptor1987 във форум Sony телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 27-07-18, 00:47
  2. Отговори: 0
    Последно: 16-12-17, 14:32
  3. Google Emerald Sea с ново име - Google +1?
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 03-12-10, 14:37
  4. Google се готви за голям удар?(google pack!)
    От hihimor във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 10-01-06, 11:49
  5. GF3 vs Ultra,GTS,...
    От DPetrov във форум Коментирай новина
    Отговори: 10
    Последно: 28-04-01, 03:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе