Резултати от 1 до 9 от общо 9

Ovi Maps 3D с една дума - Красота

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Ovi Maps 3D с една дума - Красота

    http://setcombg.com/default.asp?site=comment&NID=14532

    По-добре късно, отколкото никога... Nokia се намесва на пазара на онлайн картите след като добави фотореалистични 3D модели на някои от големите градове по света в браузър версията на Ovi Maps. На снимката можете да видите скрийншот от центъра на Прага с Карлов мост. Не знам дали софтуерът е удобен за ползване, но определено е красив...
    Първата бета е базирана на картите на NAVTEQ и предлага триизмерен компютърен модел на 20 световни града. В някои от градовете се предлага и уличен изглед, подобен на Google Street View.
    Засега услугата работи само за браузър версията на Ovi Maps и не е достъпна за телефоните на Нокия.
    Изпробвайте Ovi Maps 3D Beta 1 на този линк - http://maps.ovi.com/3d/
    PS - ще трябва да инсталирате плъгин за вашия браузер за да може услугата да работи.


  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re:Ovi Maps 3D с една дума - Красота

    Супер са не знам само какъв трафик ще лапа това нещо от мобилния телефон ...

    Не знам дали тука му е мястото, но вчера си играх едни MAPS на нокия и нали уж всичко безплатно, в един момент инсталирах нещо, (пътеводител маи беше) и ми изписа, че щял да работи като 3 дни триал ?

  4. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #3

    Re:Ovi Maps 3D с една дума - Красота

    Аз им ползвам Maps-а, имам неограничен GPRS. Иначе 3D-то е готино, ето Холивуд:

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #4

    Re:Ovi Maps 3D с една дума - Красота

    Мапс-а си е фрии и не генерира никакъв трафик освен ако не сте го настроили правилно.Пътувал съм в 3 други държави и скоро пак ще излизам с негова помощ няма проблеми.А пътеводителя е неприложим в България-има 2 хотела в Боровец на кръст.Ако за него става въпрос но е безплатен и той.Между другото Ови мапс отскоро има обновена версия която работи доста по добре и е с нови фуккции ,но все още не е достъпна за всички модели телефони.Примерно за Е 52 все още е недостъпна.Картата на България също е обновена с повече подробности и малки селища.И за разлика от новата версия на мапса -тя може да се сложи дори ако си със старата версия без проблем с кои модел нокия си.

  6. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #5

    Re:Ovi Maps 3D с една дума - Красота

    При инсталация ми даде следното съобщение:

    Да се инсталира ли Ovi Maps 3D browser plugin?
    Ще може да осъществява достъп до:
    Всички данни на компютъра ви и уебсайтовете, които посещавате.

    Инсталиране /Отказ

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #6

    Re:Ovi Maps 3D с една дума - Красота

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Мапс-а си е фрии и не генерира никакъв трафик освен ако не сте го настроили правилно.Пътувал съм в 3 други държави и скоро пак ще излизам с негова помощ няма проблеми.А пътеводителя е неприложим в България-има 2 хотела в Боровец на кръст.Ако за него става въпрос но е безплатен и той.Между другото Ови мапс отскоро има обновена версия която работи доста по добре и е с нови фуккции ,но все още не е достъпна за всички модели телефони.Примерно за Е 52 все още е недостъпна.Картата на България също е обновена с повече подробности и малки селища.И за разлика от новата версия на мапса -тя може да се сложи дори ако си със старата версия без проблем с кои модел нокия си.
    Не знам как ще тръгне това чудо на нашите 600MHz ARM-ми имам последната обновена версия за България много е зле цели пътища ги няма.....няма го отбелязан ГКПП "Златоград" нито пътя до Гърция и това на обновената версия на картата много е зле.....

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Re:Ovi Maps 3D с една дума - Красота

    Не е лошо да четеш внимателно. Ако го правеше, то би видял, че е написано, че услугата работи само за браузър версията на Ovi Maps и не е достъпна за телефоните на Нокия!
    Това към момента не е насочено към каквито и да е телефони, а е конкуренция на Google Maps и Bing Maps за PC потребители, не знам какви 600Mhz-ови ARM-и те занимават...

  10. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #8

    Re:Ovi Maps 3D с една дума - Красота

    Услугата е за PC. Отделно има нова версия на навигацията за телефон. На мен ми изписва че няма достатъчно системна памет за да я инсталира на 5800. След деинсталация на старата версия ми инсталира новата, даже настройките си помни.

  11. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #9

    Re:Ovi Maps 3D с една дума - Красота

    Да в горният си пост съм писал точно за новата версия на навигацията.На 5800 се инсталира без проблем при мен като сама си деинсталира старата версия.Удобството при новата е ,че може да качваш вече картите на отделните държави през wi-fi или да обновяваш старите докато зареждаш на бензиностанцията примерно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Излишната дума е ?
    От MitkoS във форум Логически задачи
    Отговори: 3
    Последно: 06-08-13, 17:58
  2. Задача 112 (зачеркната дума)
    От Wise във форум Логически задачи
    Отговори: 18
    Последно: 13-12-04, 12:48
  3. Heroes 4 maps?
    От mistermeth във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 02-04-02, 01:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе