Резултати от 1 до 2 от общо 2

NTFS под Win98

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #1

    NTFS под Win98

    Кажете ми някоя удобна програма за четене на NTFS диск по Win 98, че съм в провинцията при приятел, с моя хард-диск пълен с програми изтеглени от LAN-а ми, но той е с WIN 98, а харда ми е NTFS. Тук телефоните са ужасни и не мога тегля на ред каквото ми падне!

    И ако може направо линка от къде да я изтегла да ми дадете, че докато търся ще се скапе връзката

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    182
    #2

    NTFS под Win98

    NTFS 2.0 for Win98. Има я на повечето free сървъри, провери в Дата.бг. Сега обаче като се замисля, за да работи, изисква няколко файла от инсталацията на Windows XP (или 2000), които се намират на NTFS дяла, до който ти нямаш достъп. Ето ти списък на файловете:

    Autochk.exe

    C_1252.NLS

    C_437.NLS

    L_INTL.NLS

    NTDLL.DLL

    NTFS.SYS

    NTOSKRNL.EXE



    Намираш си ги, слагаш ги в някоя достъпна папка на ФАТ дяла, и по време на инсталацията посочваш пътя към тази папка (програмата ще те пита). Програмата не работи без тези файлове. Иначе работи доста добре, и четене и запис.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. NTFS под ДОС
    От ru4kata във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 04-09-05, 20:01
  2. win98 read NTFS update
    От REHIT във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 10-01-04, 17:04
  3. NTFS RW
    От Vip_A във форум Linux
    Отговори: 6
    Последно: 08-01-04, 11:47
  4. NTFS 98 ?!
    От FOX007 във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 16-05-03, 19:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе