Резултати от 1 до 8 от общо 8

Получаване на поща

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Nic
    Nic е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    20
    #1

    Получаване на поща

    Кажете ми как да си настроя компа, че като получа поща по E-maila да ми известява по някакъв начин. Някаква програма ли трябва да ползвам и коя е тя. Имам поща abv.bg. Благодаря Ви предварително за вашите отговори!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Получаване на поща

    Ами с abv.bg няма да стане. Иначе ако имаш поща с POP3 нямаш проблеми с известяването. Outlook-а си има автоматиочно проверяване на пощата и съптветно ако има поща издава звук. За тая цел можеш да си направиш поща примерно в mail.bg Ако някой занае друга поща с поп3 да каже. Иначе abv.bg имаше известяване за нова поща по GMS-а ама вече не работи.

  4. Nic
    Nic е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    20
    #3

    Получаване на поща

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами с abv.bg няма да стане. Иначе ако имаш поща с POP3 нямаш проблеми с известяването. Outlook-а си има автоматиочно проверяване на пощата и съптветно ако има поща издава звук. За тая цел можеш да си направиш поща примерно в mail.bg Ако някой занае друга поща с поп3 да каже. Иначе abv.bg имаше известяване за нова поща по GMS-а ама вече не работи.



    <div align="right">Originally posted by Julian*-*18/07/2004*:* 22:36:12</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    6te mi kaje6 li kak da si napravya nastroikite za da mi podava saob6tenie pri polu4avane na E-maila. Imam po6ta v mail.bg.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #4

    Получаване на поща

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Julian Posted - 18/07/2004 : 21:36:12

    Ами с abv.bg няма да стане. Иначе ако имаш поща с POP3 нямаш проблеми с известяването. Outlook-а си има автоматиочно проверяване на пощата и съптветно ако има поща издава звук. За тая цел можеш да си направиш поща примерно в mail.bg Ако някой занае друга поща с поп3 да каже. Иначе abv.bg имаше известяване за нова поща по GMS-а ама вече не работи. </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Напротив работи в абв, аз имам там поща и си работи отлично!!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #5

    Получаване на поща

    Viper платена поща предполагам..

    pop3.abv.bg (сканирах имат POP сървър мен не ме пуска)

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #6

    Получаване на поща

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Напротив работи в абв, аз имам там поща и си работи отлично!!

    <div align="right">Originally posted by viper*-*19/07/2004*:* 18:11:53</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    @viper

    Имам смътното усещане, че не си рабрал (или прочел) въпроса... А той не е "работи ли ви пощата в abv", а "какви настройки да направя, че при пристигане на писмо да бъда известяван". Тоест, нещо да се появи на екрана на компютъра, да изписукат колонките, да получиш SMS. И Julian абсолютно вярно е писал - с abv не става. Никъде в web-интерфейса на abv.bg нямаш възможност да укажеш известяване. И няма начин да ползваш POP3-клиент (който обикновено позволява сигнализация при пристигане на писмо), защото от abv не е разрешен.



    //edit

    Да, не бях се сетил и DK май правилно предположи, че при платен акаунт може и да става...

    @Nic

    За безплатни POP3 сървери можеш да прочетеш в http://www.setcom.bg/news/forum/topi...TOPIC_ID=12357



    За известяване при получаване на поща в mail.bg (в Outlook Express, щото това ползвам):

    1. Описваш си акаунта, като за POP3-сървър указваш mail.mail.bg

    2. В Tools/Options/General поставяш отметка в Play sound when new message arrives.



    Мисля, че за mail.bg минималния интервал за проверка на съобщенията беше 15 мин. Нямаш и SMTP-сървер.


  8.  
     
  9. Nic
    Nic е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    20
    #7

    Получаване на поща

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Напротив работи в абв, аз имам там поща и си работи отлично!!

    <div align="right">Originally posted by viper*-*19/07/2004*:* 18:11:53</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    @viper

    Имам смътното усещане, че не си рабрал (или прочел) въпроса... А той не е "работи ли ви пощата в abv", а "какви настройки да направя, че при пристигане на писмо да бъда известяван". Тоест, нещо да се появи на екрана на компютъра, да изписукат колонките, да получиш SMS. И Julian абсолютно вярно е писал - с abv не става. Никъде в web-интерфейса на abv.bg нямаш възможност да укажеш известяване. И няма начин да ползваш POP3-клиент (който обикновено позволява сигнализация при пристигане на писмо), защото от abv не е разрешен.



    //edit

    Да, не бях се сетил и DK май правилно предположи, че при платен акаунт може и да става...

    @Nic

    За безплатни POP3 сървери можеш да прочетеш в http://www.setcom.bg/news/forum/topi...TOPIC_ID=12357



    За известяване при получаване на поща в mail.bg (в Outlook Express, щото това ползвам):

    1. Описваш си акаунта, като за POP3-сървър указваш mail.mail.bg

    2. В Tools/Options/General поставяш отметка в Play sound when new message arrives.



    Мисля, че за mail.bg минималния интервал за проверка на съобщенията беше 15 мин. Нямаш и SMTP-сървер.





    <div align="right">Originally posted by Raid*-*19/07/2004*:* 18:40:47</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    за SMTP-сървер какво да напиша

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #8

    Получаване на поща

    @Nic,

    Това, което ти писах за настройките на ICQ то също важи само за POP3 акаунт. Мисля, че само за проверка SMTP не ти трябва.

    И пиши къде точно си си открил акаунт, защото е възможно да има особености при изписването на User name.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. получаване на имейл от себе си....
    От hristoslav2 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 22-07-11, 14:55
  2. Отговори: 0
    Последно: 21-07-11, 15:22
  3. Имате ли проблеми с получаване на SMS-и (M-Tel) ?
    От Slero във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 15-10-05, 22:25
  4. Отговори: 32
    Последно: 10-02-05, 10:20
  5. Получаване на поща !
    От JOJO във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 11-07-04, 21:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе