Резултати от 1 до 9 от общо 9

CD-RW

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #1

    CD-RW

    Та значи въпроса ми е:как да изчистя записите от дискове RW.Мразя ги тия RW-та,но от време на време ми се налага да ги ползвам.

  2.  
     
  3. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #2

    CD-RW

    Има си опции всеки записващ софтуер. Нещо от сорта на:

    erase rewritable media. Зависи какъв софтуер ползваш.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #3

    CD-RW

    Ползвам софтуера от Windows XP.Допълнителен софт. за запис не съм качвал на компа.

  5. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #4

    CD-RW

    С десен бутон в/у CD-RW устройството нямаш ли опция Format когато диска който искаш да изтриеш е в устройството?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    41
    #5

    CD-RW

    В Windows Explorer, от менюто File - там от където цъкваш "Write these files to CD" има и опция "Erase this CD-RW".

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #6

    CD-RW

    Slayerized, благодаря!Стана както каза.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #7

    CD-RW

    [quote]Та значи въпроса ми е:как да изчистя записите от дискове RW.Мразя ги тия RW-та,но от време на време ми се налага да ги ползвам.



    Сложи си Clone CD >Има я качена на data.bg.И да не е най-новата версия върши работа и е бързо триенето


  10. Junior Member Аватара на Black Genesis
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #8

    CD-RW

    Или пак NERO.



    И аз имам подобен проблем... знам от къде да си ги трия дисковете, но не искат да се трият. Изписва ми че са изтрити но като ги пъхна пак с CD-ROM-а и пак са си пълни с последни запис. Не е от програмата защото съм пробвал с няколко и все със същия неуспех. Някакви идеи? Дисковете са Princo CD-RW. Писачката ми е TEAC CD-W512EB 12/10/40.

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #9

    CD-RW

    Ами щом си сигурен че не е от програмата значи е от дисковете. Принко RW дисковете са големи боклуци.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе