Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

За Drive Image 2002

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #1

    За Drive Image 2002

    Инсталирах си програмата "Drive Image 2002" и по време на инстала си направих дискети,но нямам мишка след стартирането им!?Направих си Image на "C" и файла ми е с големина 820мб.Как да го смъкна на диск-да го компресирам или си има друг чалъм програмата.Последно:в "Boot Disk Builder" да ми кажете какъв е тоя "UNC path"?Ако решите да кажете нещо повече свързано с тази програма-няма да съ сърдя!

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    За Drive Image 2002

    Възможно е да не поддържа back-up to CD, а мишката ти е изчезнала, щото като стартираш от дискети програмата не ти пуска драйвер за нея, както повечето такива програми.



    Ползвай Acronis True Image 7.0 или 8.0. Изпитано и работи



    http://dockera.data.bg/programs/Acronis

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #3

    За Drive Image 2002

    аз също ще ти препоръчам Acronis True Image 7.0 или 8.0,по лесна е за ползване,освен дискети прави и бутващо СД,компресира диска без да рестартира уиндоса,може да записва новия файл директно СД то,като гледам твоя ще е малък и ще се побере на 2 подложки,колкото за мишката предполагам че твоята е УСБ и затова не я подкарва,при Acronis -а пак може да не тръгне,моята е ПС/2 и си работи перфектно при двете програми.

    ми това е,ако те интересува още нещо питай пак

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #4

    За Drive Image 2002

    Смъкнах си програмата Acronis True Image 8.0 и си направих Image на "C" .Това са два файла с големина 665 600кв и 131 810кв.Ай помогнете-ако харда ми не е форматиран,мога ли да инсталирам Image....изобщо дойте подробности относно инстала на Image.

  6. sven
    Guest
    #5

    За Drive Image 2002

    Norton Ghost 2003- Единственото нещо което ползвам от Mr. Peter Norton.Без отказ и проблеми.Може да опиташ и 2000 или по-късни версии.



    Успех[^]

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #6

    За Drive Image 2002

    ми то си форматира наново дяла на харда изтрива дяла и после го възтановява от архива,според мен трябва да се замислиш как да спасиш файлове и документи преди да почнеш да възтановяваш,това е по сложното,сега не чакай ундоса да се скапе тотално и тогава да започнеш възтановяването,може да започнеш процедурата и от работещ уин,няма проблем за това,компа се рестартира и започва възтановяването

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #7

    За Drive Image 2002

    mikk обеща да помагаш.Та значи направих два Image на "С" и сега искам да пробвам какво мога да правя с тях.След като вляза в опцията "Restore Image" и каквото и да правя накрая при аплета "Restore Image Wizard" не ми се захранва отдолу бутона "Proceed"?При възстановяването защо мога да избирам само един Image?Нали имам два? Win-a не го жаля-важното е да разбера как става!Нямам важна информация на компа.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #8

    За Drive Image 2002

    Не мога да направя Image директно но CD!?Значи да харда става,а на CD не?Аз ли греша или си е така-първо да го направя на харда и после да го прехвърля на диск?

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #9

    За Drive Image 2002

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Не мога да направя Image директно но CD!?Значи да харда става,а на CD не?Аз ли греша или си е така-първо да го направя на харда и после да го прехвърля на диск?



    <div align="right">Originally posted by Tyna*-*21/09/2004*:* 18:20:39</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    @Tyna, наистина "никога не е късно да станеш за резил!" :-)



    Задаваш си такива въпроси, които са толкова адски логични, че сам си отговаряш! Ами пробвай, бе! :-) Естествено първо ще запишеш файла на харда, после ще го качиш на CD, кое не разбираш от това, не ми е ясно?



    Толкова ли те мързи или утре ще поискаш да си правиш и "Remote Disk Drive Image" [моля те, не ме питай какво е това... :-)]



    Да си жив и здрав!!! То е най-важното! Заеби трудностите и го отдай малко на "жиуот"...




  12. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #10

    За Drive Image 2002

    Този Acronis True Image има ли възможност за компресиране на Image-файла?Досега съм ползвал само Drive Image,много съм доволен от нея,а и ми компресира файла на около 50%.Според мен с програмата се работи лесно,но в началото е по-трудно,докато се хванат всички възможности.Интерфейсът и е малко неинтуитивен.[]Та,въпросът ми е как е с Acronis,според вас?По-лесно ли се работи и (съжалявам за повторението),може ли да компресира създадения от нея Image-файл?Благодаря предварително!



    @Tyna

    Извинявам се,че задавам въпрос в темата,която ти си пуснал,но мисля,че отговорите ще са от полза и за теб.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #11

    За Drive Image 2002

    "...може да записва новия файл директно СД..."-това е от mikk.

    Ай умнико IvO_tm напръй коментар!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #12

    За Drive Image 2002

    стааа на ЦД то е...незнам ко прайте вийй ма при мен стааа от раз.

    колкото до това дали компресира акронуса...ми компресира обаче ми се струва че драив имижа повече мачка....ама не си залагам главата за тия ми думи

  16. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #13

    За Drive Image 2002

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">"...може да записва новия файл директно СД..."-това е от mikk.

    Ай умнико IvO_tm напръй коментар!



    <div align="right">Originally posted by Tyna*-*21/09/2004*:* 23:02:48</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    @Tyna, ми нали това се опитвам да ти обясня, бе! Щом като не можеш да го направиш директно на CD, пробвай първо да запишеш имиджа на харда и едва тогава да го качиш на CD!!! Какво толкова сложно има. Ще загубиш 5 мин. в повече. Ами то ти тука загуби много повече време. И при положение, че си го прочел, продължаваш да задаваш тъпи въпроси. Ама какво ли си губя времето да ти обяснявам... Ти сам не искаш да си помогнеш :-( Ако искаш аз да дойда да ти го запиша на харда или и това не знаеш как става? :-)



    Ето, "напр<font color="red">ъ</font id="red">вих" ти коментар. Доволен?




  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #14

    За Drive Image 2002

    IvO_tm,от такива кът тебе,човек да го е страх да попита нещо.Ти може и етикет "*******" да му сложиш по една питанка.Тука не е ли място де всеки може да пита каквото си иска свързано с тематиката?Имам проблем и питам по начин който преценявам-ако мъ неаресваш "Х"горе у дясно и нема ти дразнят словата ми очните ти дъна.Ако се опитваш да трупаш самочувствие като мачкаш-евала!Бабаитин си!IvO_tm но лошото знайш кое е-не си само ти пелеванина тука.

    Уфффф,доно оцелея у тоя форум-бетер Кербала е!

  18. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #15

    За Drive Image 2002

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">IvO_tm,от такива кът тебе,човек да го е страх да попита нещо.Ти може и етикет "*******" да му сложиш по една питанка.Тука не е ли място де всеки може да пита каквото си иска свързано с тематиката?Имам проблем и питам по начин който преценявам-ако мъ неаресваш "Х"горе у дясно и нема ти дразнят словата ми очните ти дъна.Ако се опитваш да трупаш самочувствие като мачкаш-евала!Бабаитин си!IvO_tm но лошото знайш кое е-не си само ти пелеванина тука.

    Уфффф,доно оцелея у тоя форум-бетер Кербала е!



    <div align="right">Originally posted by Tyna*-*22/09/2004*:* 15:01:41</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    @Tyna, нито съм бабаит, нито тук е "бетер Кербала". Просто искам да поразмислиш сам, да си напрегнеш сивите клетчици за нещо толкова елементарно и едва тогава да попиташ тук. Щом си стигнал дотук (т.е. до този форум), едва ли гледаш умно копчето на компютъра преди да го натиснеш... Има една приказка: "Помогни си сам, за да ти помогне и Сетком" :-)

    Извинявай ако съм те обидил с нещо, не го приемай твърде лично.

    Няма да се обаждам повече.



    Успех! :-)




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Как да запиша DVD Image на CD-та ?
    От visible във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 24-11-04, 09:38
  2. DVD image
    От Stealth във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 06-10-03, 11:29
  3. Bootable CD-ROM image
    От Ivan във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 09-10-01, 21:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе