Резултати от 1 до 8 от общо 8

CorelDRAW10 - Въпрос

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #1

    CorelDRAW10 - Въпрос

    Друзя, спешно ми трябва корел-а, но се опасявам, че свободното място на С дяла ми не е достатъчно.

    А може би греша. Дано да греша. [:I]



    500МВ free space ще ли ми стигнат за инсталацията му?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #2

    CorelDRAW10 - Въпрос

    ми 12ката ми е само ~300Mb... така че трябва да стигнат, особено ако качиш само основната програма... []



    ако някой е с 10ката - да каже точно... []

  4. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #3

    CorelDRAW10 - Въпрос

    Thanks, dear Dock



    А някой може ли да ми каже коя версия е най-леката?

    Понеже системата ми е сравнително слабичка и с 10-ката "изкачва трудно баира".

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #4

    CorelDRAW10 - Въпрос

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Thanks, dear Dock



    А някой може ли да ми каже коя версия е най-леката?

    Понеже системата ми е сравнително слабичка и с 10-ката "изкачва трудно баира".



    <div align="right">Originally posted by Profita*-*05/10/2004*:* 13:05:33</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Бе то най-лекичка логично си е първата версия []. Все пак аз бих препоръчал някоя от последните три нечетни версии (7, 9, 11).



    Освен това почти пълна инсталация на CGS 11 (Draw, Paint, Capture, Trace, R.A.V.E.) ми заема на диска 255Mb.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    294
    #5

    CorelDRAW10 - Въпрос

    Corel 9 Esential - е най лека от последните версии.

    Пробвал съм я на P 433 с вградено видео и 64 мб. рам и върви доста добре.

    Като инсталация - заема различно място в зависимост от това какви компоненти инсталираш. Мисля, че Full инсталацията заема около 210 мб, основните компоненети са около 1650 мб.



    Проблемът при по слабите машини е, че ползва диска за кеширане, което ще рече, че трябва да имаш отделно и още свободно място след инсталацията. Добре е да е поне 0.5 GB. Работи и с по-малко но много се влачи и стърже непрекъснато по диска.

  7. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #6

    CorelDRAW10 - Въпрос

    За трети път ми препоръчват Corel 9. Може би наистина ще е добре да не товаря машината и да й сложа нещо по-леко.



    Не е за тук молбата ми, но minkov, ако разполагаш с линк от където да си сваля точно тази версия и сериен номер много ще съм ти благодарна.



    Ако не... пускам 10-ката колкото може по орязана и ще се мъчим така.

  8.  
     
  9. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #7

    CorelDRAW10 - Въпрос

    v.11 - size 242MB, size on disk - 161MB

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    49
    #8

    CorelDRAW10 - Въпрос

    В общи линий всичките версий изискват горе долу едно и също дисково пространство за цяла инсталация около 250-300 МВ. Но ако имаш само 500 МВ свободни то като я качиш ще останеш с много малко празно място пък предполагам знаеш windows-a не обича такива работи (:



    Иначе за товаренето на компютъра - ми то много зависи какво ще правиш щото си има операций който си бавят по принцип горе долу еднакво във всички версии иначе ти препоръчвам да махнеш 10 и аз търси 9, 11, или 12, десятката е доста зле от към бъгове (повече от другите (лично мнение))[:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе