Резултати от 1 до 4 от общо 4

DOS под XP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    7
    #1

    DOS под XP

    Здравейте, някой наясно ли е как да подкарам дори и EDIT програмката на FULL screen под ДОС на ХР

    не знам какъв е проблема , предполагам че е нещто от видеото

    FX5200 , по скоро от дайверите ли не знам



    P.S.

    Само на конфигурация с NVIDIA видео не се получава, дори и най скапаното видео оnboard raboti, по дяволите ..

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    DOS под XP

    jordanbg - премести постовете си в "Софтуер". И потърси в архива - достатъчно се е изписало за DOS под ХР.




  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    DOS под XP

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Здравейте, някой наясно ли е как да подкарам дори и EDIT програмката на FULL screen под ДОС на ХР

    не знам какъв е проблема , предполагам че е нещто от видеото

    FX5200 , по скоро от дайверите ли не знам



    P.S.

    Само на конфигурация с NVIDIA видео не се получава, дори и най скапаното видео оnboard raboti, по дяволите ..



    <div align="right">Originally posted by jordanbg - 11/10/2004 : 21:15:54</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Правиш шорткът на програмата, която ще стартираш и в Properites на шорткъта има 3-5 опции за тази цел. Ако не ти е ясно ще ти го напиша с подробности.

  5. Junior Member Аватара на planed
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    80
    #4

    DOS под XP

    jordanbg За всеки случай - Shortcut-а на Command Prompt стандартно се намира Start -> All Programms -> Accessories -> Command Prompt

    Чукаш с десен бутон -> Properties отиваш на "папка" Options и в карето <u>Display options</u> маркираш Full screen, след това в "папка" Layout в карето <u>Window size</u> коригираш Height на 24 ( стандартно трябва Width да е 80 )



    Apply and GO!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе