Резултати от 1 до 11 от общо 11

Flash Get

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #1

    Flash Get

    Смъкнал съм файл около 50% с помоща на Flash Get,и ми се скапа Win-а!Файла е на "D"и ми стои,но мога ли след инстал на нова ОС/на "С"/ и нов Flash Get да продължа свалянето от там де съм стигнал или па сначале?Ще ми спестите бая трафик при положителен отговор.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #2

    Flash Get

    Можеш

    Ако интерфейса ти е на български:

    Файл>Импортиране на провалени сваляния...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #3

    Flash Get

    Аз имам само недосваления файл.Всичко друго ми е чисто-откъде ще вземе FlashGet URL-адреса?Vandal,пробвах по тва де ми писа,но нестава.Нещо като подробности да има де си пропущил?


  5. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #4

    Flash Get

    След като заредиш недосваления .jc намираш файла в интернет и копираш прекия път до него във Флаша и той си продължава нататък.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    221
    #5

    Flash Get

    Не можеш да продължиш ако нямаш базата с данни на флашгета. Трябвало е преди преинсталацията да си я запазиш. Това става от Файл -> Запиши като...

  7. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #6

    Flash Get

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Не можеш да продължиш ако нямаш базата с данни на флашгета. Трябвало е преди преинсталацията да си я запазиш. Това става от Файл -> Запиши като...



    <div align="right">Originally posted by varbancho*-*28/10/2004*:* 22:25:51</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Я си помисли пак.

    Това пробвал ли си го или си говориш наизус.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    221
    #7

    Flash Get

    Пробвал съм го да По начина който си описал могат да се продължат файлове, които не са били нацепени на няколко части, например такива сваляни с IE. Flashget за разлика от internet explorer използва други техники. При започване на даунлоуда предварително се заема необходимото място на диска (във файл "име.разширение.jc"), след което файла се разделя на няколко логически части (по подразбиране 5), които се свалят едновременно. Текущото състояние на даунлоуда се записва в база данни. Ако затриеш базата данни, както е в случая, няма как да се продължи свалянето тъй като програмата няма как да разбере коя порция от файла е била свалена и коя не.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #8

    Flash Get

    varbancho,отидох на "Файл-Запиши като..."и ми направи файл с големина 2КВ и Type-FlashGet Download който придоби иконата на FlashGet.След това изтрих провокативно тва де свалях и кликнах на токущо създадения фал-<font color="red"></font id="red">Не съдържа валиден URL!<font color="red"></font id="red">Къде греша!?

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #9

    Flash Get

    1. File-Import previous file

    2. Вкарваш url-to



    Ако нямаш url-то не можеш да го продължиш.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    221
    #10

    Flash Get

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">varbancho,отидох на "Файл-Запиши като..."и ми направи файл с големина 2КВ и Type-FlashGet Download който придоби иконата на FlashGet.След това изтрих провокативно тва де свалях и кликнах на токущо създадения фал-<font color="red"></font id="red">Не съдържа валиден URL!<font color="red"></font id="red">Къде греша!?



    <div align="right">Originally posted by Tyna - 23/01/2005 : 12:44:25</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Значи файла с големина 2КБ представлява база данни, която съдържа списъка със сваляните файлове (само списък, не самите файлове!). За да продължиш прекъснатия даунлоуд трябва да разполагаш освен с базата и с частично сваления файл (този с разширение jc!), като при това той не трябва да се мести. Например в къщи съм така: базата данни и сваляните файлове ги държа на отделен дял (D). След преинсталиране на уиндоуса (който е на С) просто зареждам стария списък (Файл -> Отвори база данни с файлове) и продължавам даунлоуда.

  13. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #11

    Flash Get

    Хе ХЕ Tyna

    Ти от октомври с това ли още се мъчиш.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Bye Bye Flash
    От kod във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 16-09-11, 20:22
  2. Kак се интегрира Flash във Flash
    От De4ev във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 0
    Последно: 04-09-06, 21:29
  3. Flash Player 8 and Flash Player 7 Statistics
    От CreatoR във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 24-05-06, 12:15
  4. Flash IDE
    От ASM във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 16-11-03, 11:26
  5. USB, Flash, etc
    От fori във форум Linux
    Отговори: 9
    Последно: 08-09-03, 10:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе