Резултати от 1 до 12 от общо 12

Затрит номер на icq?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    4
    #1

    Затрит номер на icq?

    какво ще кажете за затрит номер на icq? преди години имах един, който изтрих неволно. има ли начин да си го възстановя

    и изобщо какво става с неизползваните вече номера

    предвижда ли се възстановяване или `повторно раздаване`?




  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    7
    #2

    Затрит номер на icq?

    Пробваи на мястото на затрития номер да ваведеш Емайла ,на който е регистриран този номер

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    4
    #3

    Затрит номер на icq?

    номерът ми бе регистриран преди около 6 г. и не си спомням тогавашните версии да са били обвързани с e-mail

    имам само nick, номер и парола



    има ли накой друга идея по темата - pls!




  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Затрит номер на icq?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">номерът ми бе регистриран преди около 6 г. и не си спомням тогавашните версии да са били обвързани с e-mail

    имам само nick, номер и парола



    има ли накой друга идея по темата - pls!







    <div align="right">Originally posted by malissa - 04/11/2004 : 15:33:28</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Пробва ли да се логнеш с данните, които имаш? Пробвай с по-стара версия на ICQ и няма причина да не стане. Освен ако не си освободил номера.

  6. Gadget
    Guest
    #5

    Затрит номер на icq?

    Ако преди години си имал изтрит номер и чак сега се сещаш за него... са или се опитваш да играеш или де да знам... с email са обвързани от 1999, ако не се лъжа... Ако си спомняш номера, можеш да го възстановиш, но ако не си го трил. Ако е изтрит през сървъра, посто нема начин. Това е като Примите на Mtel. Изгори ли, после номера не се дава на друг, поне определено време...при ICQ такова време надали ще има. А и подобни номера вече са гепени по други начини, но това е друга тема

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Затрит номер на icq?

    За да си го регне може и сега, ако не е изтрил номера през сървъра, но трябва да човърка по фаловете на ICQ-то с редактор и задължително да си знае емайла. В нета е описано подробно, как става, даже го срещах и на български обяснено.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #7

    Затрит номер на icq?

    Абе всичко може стига желание да има , Я дай малко подробности за самата ситуация?

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    7
    #8

    Затрит номер на icq?

    За какво ти е изобщо стария номер?Да не би да ти е златен от рода 666-666-666 :-)). Винаги може да си направиш нов,пари не даваш за това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    9
    #9

    Затрит номер на icq?

    Нямаш ли някой познат от контакт листата, който да ти го каже ?

  12. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    4
    #10

    Затрит номер на icq?

    номерът ми бе изтрит от сървера. и понеже познанията ми са малко, естествено си направих нов. не беше `златен`.

    междувременно говорих по icq с и не познати, предимно от града, на който съм жител. и нищо....сега, от вас разбирам, че сантименталното ми желание няма да се осъществи

    и все пак, ако някой знае, как така един номер ( аз го приемам като пореден в редицата от числа) вече НЕ съществува!

    моля за търпение за наивния ми според някои от вас въпрос, но

    точно за това съм тук, а не в някой сайт-говорилня

    благодаря за отзивите

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    4
    #11

    Затрит номер на icq?

    и още нещо [], защо като погледна в Preview на пост-а ми виждам само маймунки ?

    #232; - имам много да се уча.................

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    7
    #12

    Затрит номер на icq?

    ами аз ти предлагам да кажеш първо номера който е изтрит и ще се опитам да ти помогна

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Блокиране на номер
    От vanio_93 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 14-09-12, 16:33
  2. Продавам GSM номер
    От opelcrumper във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 10-03-12, 20:39
  3. проблем номер 39
    От bilian във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 05-01-09, 19:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе