Резултати от 1 до 8 от общо 8

AV

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. dmg
    dmg е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    25
    #1

    AV

    Много моля, препоръчайте ми антивирусна. Защото миналата седмица ми се наложи да преинсталирам[V]. И за да не ми се налага отново....

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    AV

    <font color="blue">Много моля, препоръчайте ми мрежа против комари. Защото миналата седмица котката ми я скъса и се наложи да си купя нова. И за да не ми се налага да купувам отново...</font id="blue"> []



    dmg, темата е предъвквана достатъчно пъти! Потърси в архива на форума. От мен ще ти кажа едно: и 5 антивирусни да имаш, пак може да се "наложи да преинсталираш всяка седмица". Просто се научи как да си поддържаш базата винаги актуална и да я ъпдейтваш постоянно. И се насочи към въпроса как да си направиш "image" на системният диск.



    Със здраве!




  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #3

    AV

    AVG Free for home users 7.0 Beta - iska reg.

  5. dmg
    dmg е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    25
    #4

    AV

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">AVG Free for home users 7.0 Beta - iska reg.



    <div align="right">Originally posted by dash*-*09/11/2004*:* 18:14:52</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    МНОГО,МНОГО БЛАГОДАРЯ[^]

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    3
    #5

    AV

    Повече информация за AVG Anti-Virus на български и безплатната версия за домашни потребители можете да намерите на сайта на риселъра на продукта за България:

    http://www.avgbulgaria.com

  7. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #6

    AV

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Повече информация за AVG Anti-Virus на български и безплатната версия за домашни потребители можете да намерите на сайта на риселъра на продукта за България:

    http://www.avgbulgaria.com



    <div align="right">Originally posted by AVGBulgaria.com*-*26/12/2004*:* 02:28:29</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    А ти с този НИК за какъв се представяш.

    Наистина ли имаш нещо общо с AVG БГ или просто така.

    Питам за да знам кого да псувам.[:D][:D][:D]

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #7

    AV

    Е, Вандо, страшно посрещане му направи на човека... []



    Пък и какво против <font color="blue">AVG</font id="blue"> имаш? Благодарение на него, от почти 3 години не съм видял вирус на компютъра си...




  10. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #8

    AV

    Иво

    Абсолютно нищо лошо.

    Даже винаги съм препоръчвал тази програма.

    Просто ми е интересно дали човека е наистина този за когото се представя.

    Иначе AVGBulgaria.com да си ни добре дошъл във форума и ако си наистина човека да знаеш че няма да ти спестяваме ни то критиките(дано да няма такива) нито похвалите [:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе