Резултати от 1 до 5 от общо 5

GPS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    109
    #1

    GPS

    Значи питам като си закупиш система за сателитна навигация с картите след това заплаща ли се нещо като месечен абонамент за GPS сигнала и ако може малко повече инфо. аз се намирам в UK

    Благодаря предварително;о))

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #2

    GPS

    Не се плаща месечна такса сигнала от спътниците.

    Каква система имаш предвид? Някакво решение като от рода на tomtom (http://www.tomtom.com/products/produ...D=0&Language=1) или пък на покет, лаптоп ...

    Уточни.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    109
    #3

    GPS

    ммда Tomtom и от този род

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #4

    GPS

    За устройствата от рода на tomtom и germin не мога да ти кажа нищо повече от това което си пише на сайтовете им.

    Виж ако предпочетеш покет с gps поразрови се из този <u>форум</u>

    Темата се разраства и все повече хора правят и калибрират карти за бг, но ти щом като си в UK предполагам че няма да имаш проблем с намирането на карти.



    p.s. ако си харесаш някакъв софтуер за gps от горния линк и нямаш достъп обади се - ще ти го препратя.


  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    109
    #5

    GPS

    Благодаря ти и аз се поразрових и намерих каквото ми трябва;о))

    Ще разгледам и в този форум пък току виж съм се възползвал от предложението ти;о))

    До скоро

    Благодаря все пак ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе