Резултати от 1 до 5 от общо 5

Програма за синхронизация

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    49
    #1

    Програма за синхронизация

    Здравейте. Трябва ми програма която да синхронизира имената на много файлове от един вид. Трябва имената на файловете които се съдржат в едната папка да отговарят на имената на файловете в другата, като обаче за целта броя на файловете в двете папки е един и същ и имената им не се различават съществено. Преименуването също не трябва да бъде без разбоно, а името на първият файл от първата папка да служи за модел за преименуване на името на първият файл от втората.

    Предварително благодаря за отговора. Дано има такава програма, защото аз лично имам колекция от около 800 програми и не съм чувал за такава досега.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #2

    Програма за синхронизация

    Искаш нещо като база данни с релациите й, но елементите да не са някакви променливи със зададени стойности, а файлове...

    Лично аз не мисля, че има подобна програма. И както винаги казвам - дано да бъркам...

    Успех!!!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    49
    #3

    Програма за синхронизация

    Явно, че такава програма няма. Но някой знаели програма която да сравнява директории по съдържание, като едната от таях е на ФТП а другата е на харда ми. Тотал камандера върши чудесна работа и има вграден ФТП клиент, но като му дам да сравни по съдржание две директории разположени по горепоказания начин ми дава следното нещо "Функцията не се поддърже". С тотал командер 6.0 съм. Затова ми трябва друга програма която да върши това което искам.

    Предварително благодаря за отговора.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #4

    Програма за синхронизация

    ми точно тотал командера има и много добър модул за ренаме.

    Иначе съм синхронизирал фтп/локал пак с тотал командера ама май не по съдържание.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    49
    #5

    Програма за синхронизация

    Да и аз синхронизирам ФТП - локал, но само по имена не и по съдържание, а на мен ми трябва точно това. Защото свалям доста файлове, но на няколко пъти връзката ми прекъсна след като уиндоуса даде син екран. И ми трябва да разбера кои точно не съответстват по размер за да мога да ги сваля отново.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с 3D синхронизация
    От bravisimo във форум Проектори и екрани
    Отговори: 2
    Последно: 02-02-13, 15:13
  2. софтуер за синхронизация
    От IBANEZ_ във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 21-09-09, 13:03
  3. Синхронизация SE-->PC-->Nokia
    От Dangelo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 06-03-09, 19:36
  4. Отговори: 1
    Последно: 05-10-05, 21:16
  5. Синхронизация на Bookmarks?
    От grossmaul във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 16-02-05, 12:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе