Резултати от 1 до 13 от общо 13

ICQ емотикони?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    119
    #1

    ICQ емотикони?

    Здравейте... търся емотикони за icq.... Някой знае ли дали има такова животно и как да си кача тея емотикони в icq-то... Примерно msn messanger-а има опция add... ама на icq-то нема..

    Който знае да помага. Черпя... Смирнофф [:P]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #2

    ICQ емотикони?

    http://www.smileycentral.com/?partner=ZNxdm414



    пробвал съм ги с yahoo - направо са завладяващи []

    На сайта пише че стават и за icq. Само че и отсреща на този който ги пращаш трябва да ги има качени,



    Успех!



    p.s. и да не забравиш смирнофф-а![]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #3

    ICQ емотикони?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">http://www.smileycentral.com/?partner=ZNxdm414



    пробвал съм ги с yahoo - направо са завладяващи []

    На сайта пише че стават и за icq. Само че и отсреща на този който ги пращаш трябва да ги има качени,



    Успех!



    p.s. и да не забравиш смирнофф-а![]



    <div align="right">Originally posted by bucho*-*06/12/2004*:* 19:27:08</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Не е 100% сигурно.Колежката ми от София ми ги пращаше без да ги имам качени. С 98 СЕ съм

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #4

    ICQ емотикони?

    Хммм, защо имам чувството, че освен емотикони ще се инсталира и някакъв spyware...

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #5

    ICQ емотикони?

    @kris11 - 100% съм сигурен че няма да могат бъдат показани ако ги нямаш качени. В такъв случай ще видиш само един код.



    @user25 - ако трябва да се вярва на сайта им :



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Does Smiley Central or the toolbar include adware or spyware?



    Absolutely not - both Smiley Central and your toolbar include NO adware and NO spyware.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    , но ако питаш Spybot Search&Destroy , то има



    Иначе специално за mishle си направих труда да го кача и да го тествам, така че станаха 2 смирнофа![:P]

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #6

    ICQ емотикони?

    Mishle, не е зле да се ориентираш към алкохолния бизнес... [:P]




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    119
    #7

    ICQ емотикони?

    Хахахахахахха може да се ориентирам.... кво му плащаш - вариш ракия, продаваш и печелиш....

    [:P]



    А тоя софт забърсах го веднага, нещо не ми вдъхна доверие... Ще вземе да излезе някоя пИпИруда, а няма кой да я спаси....

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    76
    #8

    ICQ емотикони?

    В момента, в който цъкнах бутона за сваляне, Антивирусната (Dr.Web) изпищя. Какза, че е намерила троянец и ще го трие. На тия човечета нещо им мирише устата

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #9

    ICQ емотикони?

    Завидяхте ми на смирнофф-а и ми оплюхте предложението отвсякаде [V]

    Отеглям се с празни надежди за умерена консумация[B)]

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    119
    #10

    ICQ емотикони?

    Намерих много свястно програмче за емотикони, не е спай софт върши работа и има много икони диво е!

    Ето и линк за тези които го искат

    http://mastool.com/

  13. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #11

    ICQ емотикони?

    езък за водката

  14.  
     
  15. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #12

    ICQ емотикони?

    само в допълнение - гледам излязло е ново ICQ с много лесен начин за подмяна на емотиконите

    Enjoy!

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    119
    #13

    ICQ емотикони?

    @la Martin

    Имам в предвид емотикони не дисплей картинки.....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Емотикони - Windows Messenger
    От jazzman във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 25-07-06, 15:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе