Резултати от 1 до 3 от общо 3

Kaspersky Anti-Virus New Updates problem

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    9
    #1

    Kaspersky Anti-Virus New Updates problem

    Zdraveite na vsi4ki i za mnogo godini. Sled kato napravih redovniq mi dneven update na virusnite definiicii na kaspersky zapo4na da mi kvi4i 4e imam virus vuv faila mirc.exe ne6to normalno za mirkata da ima virusi i e6ih da q deinstalna, no togava ve4e doide problema pri vsqkakuv opit da kak4a nova nezavisimo ot versiqta ili ot skripta produljava da mi kazva 4e ima virus "not-avirus:RiskWare.IRC.6.12."Ne moga da razbera ot kade idva problema

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Kaspersky Anti-Virus New Updates problem

    Имам го същото добиче в <font color="blue">mirc.exe</font id="blue">, но само че версия <font color="red">6.16</font id="red">. Странно, но все продукти на Kaspersky го откриват, другите програми - не. При мен, например, го прихвана програмката <font color="blue">"mwav"</font id="blue">, която се поддържа от Kaspersky Labs. Не съм забелязал да прави мизерии обаче...




  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    138
    #3

    Kaspersky Anti-Virus New Updates problem

    Факт е, че в желанието си да направят своя продукт вездесъщ в сферата на антивирусната защита от Касперски честно казано се осират в някои отношения. Примера с mIRC е краноречив. За Касперски самия софтуерен продукт mIRC се явява заплаха равняваща се на вирус. Това не значи, че самият изпълним файл е заразен с вирус, а просто ти показва, че наличието на този софтуер на твоето ПС е равносилно на вирусна зараза. При мен пък ми затрива непрекъснато едно файлче наречено atxoff.com, което представлява ДОС изпълним файл, който изключва компютъра софтуерно при наличието на съответна подръжка от страна на дъното (всички ATX машини). Е не мога да разбера аз това го ползвам за удобство, когато работя в ДОС среда, а Касперски ми го затрива под предлог че било Trojan-PC-rebooter или нещо подобно. При това цялата тази процедура става автоматично и първите 10 минути така и не разбрах къде ми е изчезнал файла.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Sophos Anti-Virus 4.06
    От tankia във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 18-06-06, 17:42
  2. Kaspersky Anti-Hacker v1.8.180
    От ru-boy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 16-08-05, 03:48
  3. Kasperski anti virus help
    От sh4rky във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 04-12-04, 14:45
  4. kasperdki anti virus
    От dudu във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 16-11-03, 01:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе