Резултати от 1 до 5 от общо 5

Проблем с дял

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #1

    Проблем с дял

    Като си пусна Партишън меджика и ми дава че един от дяловете ми е OF (Hex) ExtendedX и немога нито да го променя нито да го форматирам.Що така[:D] Аа и пише це е пълен.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #2

    Проблем с дял

    пробай с fdisk.



    май така беше..



    а, най-добре е в някоя фирма ...





    все пак, за да не кажеш, че се бъзикам с теб - пробвай - DISKEDIT.EXE - много корава програма !!!






  4. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #3

    Проблем с дял

    Проблема е там че ме е страх да не омажа харда за 2-ри път [:D]

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Проблем с дял

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Като си пусна Партишън меджика и ми дава че един от дяловете ми е OF (Hex) ExtendedX и немога нито да го променя нито да го форматирам.Що така[:D] Аа и пише це е пълен.



    <div align="right">Originally posted by spoofer - 16/01/2005 : 20:25:43</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Пропвай с друга подобна програма, и се отнасяй критично към различните съвети.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Проблем с дял

    zaphod, майтап няма - защо даваш "съвети", които и ти не си съвсем убеден какво значат?! току виж човекът взел, че те послушал и си затрил с fdisk partition-a! а пък който не разбира трябва толкова далеч да стои от diskedit, че просто представя си нямаш. най-добрият съвет е този, в който е убеден самият даващ го, а не и той да гадае...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе