Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 40 от общо 40

Програмка за следене на...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    4
    #31

    Програмка за следене на...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Трябва ми програмка за следене на компютрите в локална мрежа. Трябва ми да мога да гледам какво става на екрана им и да не затормозява много самите компове.



    <div align="right">Originally posted by blue_*-*26/01/2005*:* 13:06:31</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Ето я - Real VNC , не изисква сървър, само инсталира един service на наблюдавания компютър и става за целта, но все пак не трабва да се прекалява

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #32

    Програмка за следене на...

    Здравейте

    Няколко дена не съм се появявал защото бях отпуска.

    @terminator: Real VNC е готина и я пробвах, но много лесно се изловява от наблюдавания, така че не ми върши работа.

    @Lazy Dog: Прочетох характеристиките на win-spy и доста ми харесаха. Остава някой да ми каже от къде мога да си я дръпна за да я пробвам, защото както знаете училищата нямат пари...

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #33

    Програмка за следене на...

    Недейте така бе,хора!

    Стремежа към свобода е естествен и особено присъщ на по-младите организми.

    Стремежа към контрол,рестрикций и наказание е естествен за други организми.

    Смятам,че голяма част от прогреса се обуславя от тези естествени стремления.В случая по-скоро (обобщено) се опитвате да влияете на този процес.Така ,че според мене,който иска да шпионира,па било то с най-благородни подбуди,да си му търси колая сам.Успеха му да си зависи от интелекта(неговия).

    Не се оставяйте да бъдете въвличани в тази недостойна,според мен,за форума история.Пък и,както се видя,програми колкото щеш,на който му трябват-да си ги намери,като е умник.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #34

    Програмка за следене на...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">.... Real VNC е готина и я пробвах, но много лесно се изловява от наблюдавания, така че не ми върши работа.....

    <div align="right">Originally posted by blue_ - 09/02/2005 : 10:10:17</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ама човека искал да воайорства, не да прави контрол....

    Понякога само мисълта, че могат да те следят по всяко едно време върши работа



    Lazy Dog, абе на германците разрешиха ли им да имат армия и да произвеждат оръжие, какво стана

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    204
    #35

    Програмка за следене на...

    мисля ,че remote Administrator се е доказал отдавна


  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    24
    #36

    Програмка за следене на...

    както казва Зоро инсталираш на ком. ремоте администратор 1.1 като потребител а на твоя като сървър като копираш 2 фаила в систем32 преди рестарт

    r_server.exe , raddrv.dll, помни че както се изказаха колегите винаги могат да те хванат ако си некадърен. А за нета ти препоръчвам Kerio Win Route,MailServer,firewall прочети малко за тях върши доста полезна работа

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    79
    #37

    Програмка за следене на...

    мен лично на работа ме ограничават с WebSense. много приятна програмка за контрол на заявките към страниците.


  10. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #38

    Програмка за следене на...

    Мерси. Ще ги погледна и ще видя дали ще мога да ги приложа успешно.

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #39

    Програмка за следене на...

    Пробва го това нещо Remote Administrator. Точно това ми трябваше. Макар, че темата доста се разпростря във времето най-накрая имаше резултат. Специални благодарности на zoro!!!

  12. Novice
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    1
    #40

    Програмка за следене на...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Колкото до въпроса - всеки софтуер за отдалечено администриране има възможност за наблюдаване на десктопа на отдалеченото РС, а такъв софтуер дал господ. Само за половин минута открих например http://www.win-spy.com/



    <div align="right">Originally posted by Lazy Dog*-*02/02/2005*:* 13:55:32</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">На мен ми хареса тази програмка,защото и записва и можеш после да погледнеш какво са правили на компютъра ти,но при безплатната версия се показва иконата на програмата в лентата със задачите.Някой знае ли дали мога да я махна оттам и как?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Програмка за следене на трафик
    От Smurfa във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 22-11-06, 20:18
  2. Отговори: 2
    Последно: 09-03-06, 15:44
  3. Въпрос? следене на трафика
    От Prometey във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 01-11-04, 11:45
  4. Следене на трафик
    От Gaza във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 25-02-04, 20:54
  5. Следене на website ???
    От Chipsy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 22-01-04, 16:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе