Резултати от 1 до 2 от общо 2

Питане за AVG 7.0 Free

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Nic
    Nic е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    20
    #1

    Питане за AVG 7.0 Free

    Въпроса ми е следния къде се намират антивирусните дефиниции след ъпдейт на антивирусната програма, за да мого да си ги записвам за да ги ползвам при формат на харда и нова инсталация на Windows XP, така че да не ми си налага наново да ги дърпам от нета а да дърпам само новите. Разбирате ми нали все пак всеки MB от трафика струва пари. Благодаря Ви предварително за вашите изчерпателни отговори!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Питане за AVG 7.0 Free

    При старата версия на <font color="red">AVG</font id="red"> [6.0, Free], антивирусните дефиниции [<font color="purple">.bin</font id="purple">] се съхраняваха в подпапка на директорията, където е инсталирана програмата [напр. <font color="blue">C:\Program Files\Grisoft\AVG6\Update</font id="blue">]. Във версия 7.0, Free, тези файлове [<font color="purple">.bin</font id="purple">] не се съхраняват в такава подпапка, а в директорията <font color="blue">C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Grisoft\Avg7Data\</font id="blue"> [ако си с <font color="red">XP</font id="red">, разбира се]. Интересува те само последният свален такъв [<font color="purple">.bin</font id="purple">] файл - той съдържа всички предходни ъпдейти от началната ти инсталация.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. PC 2 BTK - 1 min Free!
    От Garu във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 28-04-06, 11:06
  2. BTK 90 sek FREE
    От connect във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 19-04-06, 08:50
  3. FREE SMS
    От mazda_6 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 17-01-06, 23:02
  4. Free servers
    От Tores във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 16-06-04, 10:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе