Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем с Kaspersky AV Pro 5.0.20

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    52
    #1

    Проблем с Kaspersky AV Pro 5.0.20

    Незнам дали проблемът е в самата програма или в моят компютър, но досега която и Pro версия на Касперски да сложа все не работи добре. Проблемът е следният. Значи инсталирам си програмата, слагам регистрационият ключ и ми показва че ключът е валиден и работи до 2006 год. Правя ъпдейтите и до тук никакви проблеми. Обаче след като рестартирам ПК въпросната програма не иска да се зареди автоматично. Изписва ми нещо от рода на "Има проблем с автоматичното зареждане на Касперски и трябва да пуснете програмата ръчно". След като направя описаното програмата започва да работи и се показва червената икона на Касперски долу в дясно на монитора. И проблемът е всеки път при рестарт винаги трябва да се пуска ръчно, ако не го направя просто въпросната икона я няма и Real-Time защитата не функционира. Моля накой ако има идея къде може да е проблемът нека ми отговори, защото това направо ме побърква.[V]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Проблем с Kaspersky AV Pro 5.0.20

    Придърпай exe-то на програмата в "Start Up"-папката.




  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    204
    #3

    Проблем с Kaspersky AV Pro 5.0.20

    значи точно тази версия инталирасх и аз ако не правих никакви промено от подразбирането няма да имасх проблем .. другият жариант е да погледнеш в опциите мисля че там имаше от каде да се включва и изключва автоматичното и зареждане

    мойр и така както пище по долу но ....

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Придърпай exe-то на програмата в "Start Up"-папката.

    <div align="right">Originally posted by IvO_tm*-*26/02/2005*:* 14:58:35</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    ТЕ СЪВЕТВАМ да позлваш RegCleaner освен да почиства регистъра можеш по доста лесен начин да конфигурирасх и Start Up менюто ... програмата подържа и интерфейс на български ... Това е от мен

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Проблем с Kaspersky AV Pro 5.0.20

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Незнам дали проблемът е в самата програма или в моят компютър, но досега която и Pro версия на Касперски да сложа все не работи добре. Проблемът е следният. Значи инсталирам си програмата, слагам регистрационият ключ и ми показва че ключът е валиден и работи до 2006 год. Правя ъпдейтите и до тук никакви проблеми. Обаче след като рестартирам ПК въпросната програма не иска да се зареди автоматично. Изписва ми нещо от рода на "Има проблем с автоматичното зареждане на Касперски и трябва да пуснете програмата ръчно". След като направя описаното програмата започва да работи и се показва червената икона на Касперски долу в дясно на монитора. И проблемът е всеки път при рестарт винаги трябва да се пуска ръчно, ако не го направя просто въпросната икона я няма и Real-Time защитата не функционира. Моля накой ако има идея къде може да е проблемът нека ми отговори, защото това направо ме побърква.[V]



    <div align="right">Originally posted by Novia - 26/02/2005 : 14:43:57</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Това, че антивируса ти не се стартира автоматично е много притеснително. Ще изброя само една причина, при първоначално зареждане на антивируса той прихваща някой важни прекъсвания и процеси, които му позволяват да си върши работата ефективно. Ако преди него се зареди, вирус, то антивируса е безполезен в повечето случаи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Kaspersky
    От tannoy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 19-05-07, 11:44
  2. Проблем с Update Kaspersky AV Personal
    От carcass във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 30-01-05, 11:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе