Резултати от 1 до 4 от общо 4

NTSC (29.97 фпс) avi -> PAL DVD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    118
    #1

    NTSC (29.97 фпс) avi -> PAL DVD

    Тия дни ми се наложи една такава машинация. SONY Vegas 5 ми рече, че мувито (1 час 45 мин) ще стане след седмица (с Атлон@2ГХц)(щото търся максимум качество) и това не ми хареса. Обаче не може да няма и по-бърз начин, си мисля. Ако река да го мина през Дъб-а само като променя фреймрейта и да спретна frameserver с TMPGЕnc , ще излезе десинхронизирането със звука. После трябва да си играя и с него. Не знам какво да правя. Дайте акъл.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #2

    NTSC (29.97 фпс) avi -> PAL DVD

    Такова софтуерно конвертиране се налага рядко и качеството не може да се запази добро.

    Ако не е крайно наложително, остави си го в NTSC.

    Ако наистина се налага, няма бърз метод според мен (макар че твоята "седмица" е прекалено дълго време []



    Не казваш повече подробности за вида и "произхода" на .avi , затова не мога да ти дам конкретен отговор.



    Може би ще ти помогне следния линк за конвертиране на различните стандарти:

    http://www.geocities.com/xesdeeni200...rdsConversion/

    А може би ще помогне чуждия опит:

    http://www.videohelp.com/forum/archive/t181377.html

    http://www.videohelp.com/forum/viewtopic.php?t=209166



    Мисля, че в тези три линка има отговори на всички въпроси, които може би ще възникнат, при условие, че не се знае какво точно е изходното видео.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    118
    #3

    NTSC (29.97 фпс) avi -> PAL DVD

    Thanx, Jenny! Ценна идея си намерих в тия ръководства.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #4

    NTSC (29.97 фпс) avi -> PAL DVD

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Тия дни ми се наложи една такава машинация. SONY Vegas 5 ми рече, че мувито (1 час 45 мин) ще стане след седмица (с Атлон@2ГХц)(щото търся максимум качество) и това не ми хареса. Обаче не може да няма и по-бърз начин, си мисля. Ако река да го мина през Дъб-а само като променя фреймрейта и да спретна frameserver с TMPGЕnc , ще излезе десинхронизирането със звука. После трябва да си играя и с него. Не знам какво да правя. Дайте акъл.



    <div align="right">Originally posted by Waffle Man*-*04/03/2005*:* 17:57:00</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">защо не опиташ с NERO VIZION EXPRES 2.0 ili 3.0 вси4ко ми е конвертирало били то в SVCD ili DVD максималното време което ми е показвало е било около 10часа ! ка4еството е по4ти като на оригинала ! успех !


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. NTSC TO PAL
    От hristozlatev76 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 24-12-09, 20:37
  2. Как да конвертирам NTSC DVD в PAL DVD ?
    От SET_time във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 09-02-08, 13:26
  3. PAL към NTSC конвертор
    От john3v във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 07-01-08, 08:50
  4. Въпросче за ДВД обработка? NTSC или PAL?
    От g_velev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 05-07-07, 13:55
  5. NTSC Problemi
    От dgx във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 06-07-03, 14:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе