Резултати от 1 до 7 от общо 7

Алтернатива на KAIOWAS?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #1

    Алтернатива на KAIOWAS?

    Здравейте,

    някой може ли да ми каже някаква безплатна (може и платена с кракче) алтернатива на KAIOWAS. Проблема при него е че като го стартирам и веднага ми вади сини екрани и гръмнали процеси.

    Операционната система е windows 98 интересвува ме локална програмка без слиент/сървър историй.

    Някакви предложения имате ли?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #2

    Алтернатива на KAIOWAS?

    Имаше някаква TimeShield

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #3

    Алтернатива на KAIOWAS?

    да

    преди малко я пробвах но тя е клиент сървър приложение,тоест за да работи нормално трябва и сървърче.

    на мен ми трябва на за отделна машина

    все пак компютрите ще са два не мога да взема един да бъде сървър само.

    някакви други предложения?

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Алтернатива на KAIOWAS?

    www.download.ru

    Ето тука има, но не ми се търси. Потърси и ще намериш. По-късно ще пусна и линк, защото се сещам, как се казваше горе-долу програмата.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #5

    Алтернатива на KAIOWAS?

    благодаря за линка но нещо с руския съм малко скаран и като гледам не знам какво да търся там.



    ПС: Нищо конкретно не успях да открия.Как ще се отрази, някой пускал ли е windows 2000 на К6-2/300 с 128 МБ РАМ?

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    204
    #6

    Алтернатива на KAIOWAS?

    е при мен КИОАВАС работи без проблеми под WIN XP Home Edititon в интернет зала ... не мога да си обясня за какви процеси говориш ... има вероятност след като свалиш КИОВАС (деактивираш) да ти се презака компътъра от разни екзета таи като каиовас не им позволява да се стартират ... за да се предпазиш кипи си модула за забрана свалянето на екзета ... и си сложи някаква безплатна антивирусна например АВАСТ Антивирус успех

    сега ползвам Тайм Шилд и тя както каиоваса не е стока повярвайми загубата ти от Тайм Шилд ще бъде в % в сравнения с каиовас ако искаш алтернатива на КАИОВАС птърси програмката Game Hall но незнам колко е надеждна .. в сравнение с тези 2те

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #7

    Алтернатива на KAIOWAS?

    е при мен не тръгна

    гърми здраво при стартиране.

    Но това вече няма значение де. Сложих windows 2000(който работи учудващо бързо на K6-2 300 MHz) и ще карам на ограничените акаунти.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. KAIOWAS
    От polic_bg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 21-03-03, 09:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе