Резултати от 1 до 6 от общо 6

Windows XP home edition

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    102
    #1

    Windows XP home edition

    Здравейте. Имам един въпрос? Взех 3 компютара и един windows home edition. Когато го инсталирах ми показва че трябва да го регистрирам в интернет до 30 дена. Аз регистрирах единия на един компютър но другите не става. Може ли да се направи така че да успея да регистрирам и другите а ако не стане какво ще стане след 30 дена?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Windows XP home edition

    ще ти замине ОС-а и ще ти каже да е подновиш, по добре си изтегли от някъде някой хубав ВУНДОВС и да нямаш проблеми


  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #3

    Windows XP home edition

    Другият вариант е да си дръпнеш от Нет-а <font color="red">Windows XP Home Edition</font id="red"> <font color="blue">Activation Crack</font id="blue"> или <font color="blue">Re-Activator</font id="blue">, но така се насърчава пиратството... [][:P]




  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Windows XP home edition

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Здравейте. Имам един въпрос? Взех 3 компютара и един windows home edition. Когато го инсталирах ми показва че трябва да го регистрирам в интернет до 30 дена. Аз регистрирах единия на един компютър но другите не става. Може ли да се направи така че да успея да регистрирам и другите а ако не стане какво ще стане след 30 дена?



    <div align="right">Originally posted by gonzolito123 - 21/03/2005 : 09:37:10</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ето един линк:

    Windows 2003 and Windows XP SP 2 Anti Product Activation Crack v1.2 crack



    http://www.setcom.bg/news/forum/topi...rms=activation,

    http://www.setcom.bg/news/forum/search.asp?mode=DoIt

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    45
    #5

    Windows XP home edition

    С всичките тези обяснения, колегите искаха да кажат, че от Майкрософт са хитри и чрез тази активация си гарантират, че ще ползваш един Wndows Home само за един компютър. Както и си направил с първия ти компютър.

    Варианта, ако искаш да ползваш легално ОС и на другите 2 машини е да закупиш още 2 копия. Ако не се налага, което мисля е под съмнение, то тогава следваш съветите дадени по горе.




  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    102
    #6

    Windows XP home edition

    blagodarq na vsi4ki koito se otzovaha. No za suzalenie vuznikna drug problem. Opitah se da go krakna i neshto stana i sled kato restartirah kompa mi kazva che nemoje da startira windows-a. i kakvo da pravq?

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Windows Home Edition
    От ogimag във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 18-01-04, 15:48
  2. Windows XP Home Edition OEM
    От Dinko във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 11-12-01, 17:56
  3. Windows XP Home edition OEM
    От Ivan във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 21-11-01, 17:21
  4. Windows XP Home Edition
    От Alex52 във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 08-11-01, 15:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе