Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 36

request authorization - ICQ ??

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #16

    request authorization - ICQ ??

    ICQ Number: 326-326-565

    Name: R Rostislava

    Company: ipcj

    Gender: Female

    Age: 22

    About: txlomx





    получавам доста такива. познавам ги по странните комбинации от букви.

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #17

    request authorization - ICQ ??

    Аман от невежи пубери... Вземете и си изключете Web Aware и няма да имате проблеми. Мен никога не са ми налитали такива с изключение на 2-3 месеца поради горната причина... по 3-4 на ден ... малки ми се видяха и некачествени ... и се отказах

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #18

    request authorization - ICQ ??

    да, ама покрай шкартото понякога пада и нещо интересно. [8D] на мене лично не ми пречат толкоз, пък и вече не ползвам icq толкоз както в чатарските години. [:D]

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #19

    request authorization - ICQ ??

    Ползва се базата данни на ICQ-то вероятно и някой бисквитки от компа на жертвата и се пращат подходящи покани за ауторизация, както се има предвид, че евенуално това интерисува потребителя. На мен пък само американки ми се падат.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    120
    #20

    request authorization - ICQ ??

    Игнор листа ми расте с часове !!!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #21

    request authorization - ICQ ??

    И при мен са жени става същото, но само с ICQ, с миранда нямаше такива случки[]

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    62
    #22

    request authorization - ICQ ??

    И при мене ги има тея с ауторизацията и винаги са жени на по 30 години .

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #23

    request authorization - ICQ ??

    А ето я и последната мода:

    "287361274 (9:06 PM) :

    добрый вечер,

    а Вы уже знаете, какой способ рекламы наиболее эффективен??

    мы рады представить Вам новую услугу рассылки сообщений по ICQ-сетям!!!

    только у нас стоимость доставки 17 000 сообщений - всего 13$ !!

    а сейчас у вас есть возможность купить программу массовой рассылки всего за 27$!!

    Вы хотите чтобы о Вас узнали жители электронного мира?

    просто наберите слово "координаты" нам в ответ



    извините, если что-то не так..."


    Такива получавам последните десетина дни.[!]

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    29
    #24

    request authorization - ICQ ??

    И мене по едно време ме бяха нападнали такива девочки, ама откакто станах invisible ми е мирна главата.

  12. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #25

    request authorization - ICQ ??

    На мен също ми се случва често, но сега ме спипаха[V]

    Получих запитване "I am from forum"

    след разрешението ми се качиха вируси

    В момента май имам SuperSpider и ADClicker-AF

    Вече 24 часа се боря и не съм намерил лек[!]



    Тези не можаха да оправят проблема:

    Spyware Doctor

    Spybot-Search&Destroy

    Registry Mechanic

    AVG Free



    XoftSpy го открива, но не го лекува безплатно (подозирам, че те са го писали)

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #26

    request authorization - ICQ ??

    И мен ме пробваха онзи ден с този номер, но реших, че никой от форума няма да ми пише на английски.[8D]

    Опитай и с Ad-aware 6.0. Пробвай да го правиш при изключен Нет и в Safe mode режим.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #27

    request authorization - ICQ ??

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Аман от невежи пубери... Вземете и си изключете Web Aware и няма да имате проблеми. Мен никога не са ми налитали такива с изключение на 2-3 месеца поради горната причина... по 3-4 на ден ... малки ми се видяха и некачествени ... и се отказах



    <div align="right">Originally posted by Gadget - 22/03/2005 : 23:32:26</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Явно сме доста невежите пубери тук...

    На мен също ми се виждат малки и некачествени, но не ми стигат знанията да си изключа Web Aware и да нямам проблеми. Дай да видим откъде да се образоваме относно изключване на такива неща...



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">1.Стартирайте ICQ. 2. Щракнете на MAIN, а после на Security & Privacy Permissions. 3. Отидете в страницата General, долу има секция Web Aware...трябва да има отметка пред Allow Others to view my Online/Offline status from the Web...</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote"> предполагам трябва да се махне отметката [:D]



    А как става номера когато съм със SIM и Лайнукс (нали така се чете []) [?] На това даже менюто не му знам къде е.



    //Намерих си менюто и секюритито и всичко и си го оправих. Благодаря! Вече съм само пубер, но затова пък веж.

    Остана само да видим дали ще престанат да ми искат оторизации.

  16. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #28

    request authorization - ICQ ??

    Тoя номер и на мен ми го направиха и аз докато се усетя му дадох "ОК". Естествено веднага след това го добавих в "Ignore List". Досега не съм забелязал признаци за наличието на вирус или нещо подобно. Антивирусната ми е Avast! Pro.

  17. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #29

    request authorization - ICQ ??

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">И мен ме пробваха онзи ден с този номер, но реших, че никой от форума няма да ми пише на английски.[8D]

    Опитай и с Ad-aware 6.0. Пробвай да го правиш при изключен Нет и в Safe mode режим.



    <div align="right">Originally posted by Lupus*-*01/04/2005*:* 15:41:17</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Пробвах - не става и това

    с 98 съм и пиша в промеждутъка между 2 атаки на вируса - през 1 минута ми сменя страницата(активната)

  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #30

    request authorization - ICQ ??

    Опитай и това:

    http://z-oleg.com/secur/avz.htm

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Request!
    От Tai-Pan във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 02-04-04, 09:39
  2. Miranda authorization
    От BBB във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 01-04-04, 00:25
  3. 3ds Max 5 authorization
    От toofy във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 19-11-02, 13:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе