Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Проверка на поща

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #1

    Проверка на поща

    Трябва ми програма, която да ми проверява пощата и да ми казва, когато имам писмо. Нещо подобно на Gmail Notifier. Бях чел преди време за някаква конкретна програмка, но съм забравил...

    Дано някой да ми препоръча нещо.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Проверка на поща

    outlook express ( microsoft-ската "гадост" [] )

    eudora ( http://www.eudora.com )

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #3

    Проверка на поща

    е това всеки майл клиент го може... []

    или ти търсиш нещо такова - PopTray...

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #4

    Проверка на поща

    Не ми трябва майл клиент. Трябва само да ми казва че имам писъмце. Някаква лека програмка.



    Ще погледна тоя PopTray...

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    Проверка на поща

    Докер,

    Мерси и от мен за Попа! Отдавна търся такова нещо, че ICQ-то нещо не ще да ми го инсталира отново това след преинсталация.

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #6

    Проверка на поща

    Хубава е тая програмка PopTray. Обаче на мен ми трябва за жената. Трябва ми нещо като по филмите дето като имаш поща ти приказва, върти писма и разни такива работи. Абе с две думи трябва да е доста лъскаво...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #7

    Проверка на поща

    Eто ти клиенти за поща, колкото поискаш. Избери си сам.

    http://www.softpedia.com/get/Interne...-mail-Clients/

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #8

    Проверка на поща

    @ru-boy: Мерси за адреса, обаче ме рзбери. Ще си харесам 4-5 неща. Докато ги изтегля и пробвам ще минат поне два часа. Аз питам ако някой е ползвал подобно нещо да ми го препоръча като докера на пример.

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #9

    Проверка на поща

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Докер,

    Мерси и от мен за Попа! Отдавна търся такова нещо, че ICQ-то нещо не ще да ми го инсталира отново това след преинсталация.



    <div align="right">Originally posted by Lupus*-*22/04/2005*:* 10:40:41</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Lupus, ми питай де, братко! []

    Аз съм с тоя PopTray вече почти 2 години и ми върши идеална работа: можеш да следиш едновременно няколко акаунта, да триеш това което е подозрително директно от сървъра, дори си има BG Language... Даже за известяващ звук съм си сложил онзи wav от филма <font color="red">"EuroTrip":</font id="red"> <font color="blue">"Mail, M-o-t-h-a-F-u-c-k-a!"</font id="blue"> []




  12. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #10

    Проверка на поща

    А има ли начин да се проверява Yahoo! поща без инсталация на YahooPops или друг подобен помощен софтуер?

    Предо време някои от международните им филиали поддържаха безплатен POP3, например yahoo.co.uk, бразилския yahoo.com.br и други предполагам. Въобще, кой е най-безболезнения начин да си свалям пощата от яху?


  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #11

    Проверка на поща

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Докер,

    Мерси и от мен за Попа! Отдавна търся такова нещо, че ICQ-то нещо не ще да ми го инсталира отново това след преинсталация.



    <div align="right">Originally posted by Lupus*-*22/04/2005*:* 10:40:41</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Lupus, ми питай де, братко! []

    Аз съм с тоя PopTray вече почти 2 години и ми върши идеална работа: можеш да следиш едновременно няколко акаунта, да триеш това което е подозрително директно от сървъра, дори си има BG Language... Даже за известяващ звук съм си сложил онзи wav от филма <font color="red">"EuroTrip":</font id="red"> <font color="blue">"Mail, M-o-t-h-a-F-u-c-k-a!"</font id="blue"> []







    <div align="right">Originally posted by IvO™*-*22/04/2005*:* 17:29:13</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ами доскоро тая работа ми я вършеше ICQ-то. Сега предложението на Докера дойде точно на място и на време. Инсталирах я и наистина съм впечатлен! Препоръчвам я на всеки, който като мен следи 5-6 пощенски кутии и получава по 15-20 мейла дневно.[^]

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #12

    Проверка на поща

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">А има ли начин да се проверява Yahoo! поща без инсталация на YahooPops или друг подобен помощен софтуер?

    Предо време някои от международните им филиали поддържаха безплатен POP3, например yahoo.co.uk, бразилския yahoo.com.br и други предполагам. Въобще, кой е най-безболезнения начин да си свалям пощата от яху?</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    @mitkko



    ePrompter http://www.eprompter.com/



    ePrompter works with AOL, Gmail, Hotmail, Yahoo, POP3, Earthlink, Excite, iName, Juno, Lycos, Mail.com, Mindspring, MSN, MyWay, Netscape, OneBox, Rediffmail, SBC Yahoo, Switchboard, USA.net and hundreds of other email domains.




  16. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    338
    #13

    Проверка на поща

    Абе доста предложения изказахте ама никой не ми дава нещо лъскавичко като за жената. Мисля че обясних по-горе за какво става дума.

  17. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #14

    Проверка на поща

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Хубава е тая програмка PopTray. Обаче на мен ми трябва за жената. Трябва ми нещо като по филмите дето като имаш поща ти приказва, върти писма и разни такива работи. Абе с две думи трябва да е доста лъскаво...



    <div align="right">Originally posted by blue_*-*22/04/2005*:* 10:42:17</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ами PopTray точно това прави! Поне изпробва ли я да видиш! Можеш даже да я накараш да говори на жена ти с твоя глас, ако си запишеш съответните wav файлчета!

    А за да ти стане напълно ясно как можеш да угодиш на жена си прочети и тази тема:

    http://setcom.bg/news/forum/topic.as...84&whichpage=1

  18. dP
    dP е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    92
    #15

    Проверка на поща

    Най-голямата шарения е IncrediMail. Колежките много го харесват. Има си собствен нотификатор. Мисля, че е само за POP3.



    P.S. По-семпъл аналог на PopTray е Poppy.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с АБВ поща
    От ilhanbg във форум Мрежи
    Отговори: 12
    Последно: 09-02-07, 01:14
  2. Отговори: 9
    Последно: 14-09-05, 14:51
  3. Програма за поща
    От izwerga във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 25-10-04, 18:07
  4. 128 MB поща от ABV.BG !!!
    От stfn във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 25
    Последно: 27-07-04, 21:34
  5. Проверка на Web базирана поща
    От sven във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 20-03-04, 02:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе