Резултати от 1 до 10 от общо 10

ApacheConf

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    27
    #1

    ApacheConf

    Някой може ли да ми даде сайт за използването на ApacheConf 3.4 програмата за правене на WEB страници или да ми обясните как се правят страници с нея ...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #2

    ApacheConf

    Нещо не си в час!!! Ако в долния текст ми посочиш къде става дума за правене на страници, получаваш - каквото искаш:



    ApacheConf визуализира съдържанието на httpd.conf файла определящ параметрите и опциите на работа на WEB сървъра Apache. Забравете за аборигенското ровене в конфигурационния файл и постоянно да се питате 'този параметър къде беше?'. В програмата параметрите и опциите са разделени на групи, което прави лесно ориентирането и разбирането им. Има възможност да разглеждате файла и в суров вид, ако все пак се наложи. Накрая може да добавим и страхотния интерфейс, който ще допринесе за приятната ви работа.

    ------------------------------

    ApacheConf is a shell for configuring Apache web servers, that will help you to tune the main configuration file httpd.conf. ApacheConf presents all the information in the file httpd.conf in a structured view. All of the server's directives are grouped by categories (Global parameters, Main server's parameters, Directories, Virtual hosts, etc) and all these groups are represented as a tree. Therefore you can see the entire structure of the server at a glance and you can easily manage all of the server's directives, as well as the directories and virtual hosts.

    You save time, as you use the Apache web server configuration GUI!

    ApacheConf has advanced description all of the server's directives and parameters. It will help the beginner to quickly master the Apache server. For the experienced user it will become an indispensable administrative tool.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    27
    #3

    ApacheConf

    Уфф да бе .... WEB servar !!!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #4

    ApacheConf

    Ми споменатата от тебе програма и уеб сервар не е.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    27
    #5

    ApacheConf

    Абе не ме дразнете бе еи...[!] точно програма за WEB servari e и ми поствайте само по зададения въпрос ....!



    <font color="orange">Gadget EDIT: ... и си оправи отношението към останалите или изчезни от форума, защото ей, почваш и мен да ме дразниш...



    skynet ти е отговорил прекалено изчерпателно. Ако не можеш да се оправиш се запиши в курс за компютърна грамотност </font id="orange">

  7. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #6

    ApacheConf

    Пич, я по кротко недей да са репчиш на хората дето ти казват, че дрънкаш глупости ...Вземи прочети какво точно е това което си писал по горе и тогава се прави на мъж ....

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #7

    ApacheConf

    Бива някой да "залости" темата, не виждам какво може повече да се дискутира, макар че тайно се надявам да разбера как мога да си правя сайтовете с apacheconf - знам ли?! Неведоми са пътищата Му !!!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    27
    #8

    ApacheConf

    http://www.comexgroup.com/forums/ind...33cd896aaa61e0 .... как ми иде да ви напсувам сичките .....[!] но ще замълча делата говорят сами по себеси [!]

  11. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #9

    ApacheConf

    Ekzodia нещо малко-леко иди на психолог ако имаш проблеми с нервите - никой от тук присъстващите не ти е крив! Това дето си го постнал в началото, ApacheConf е, както си пише на сайта му, цитирам: <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">ApacheConf is a shell (GUI) for configuring Apache web servers that will help you to tune the main configuration httpd.conf file</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Или казано с думи прости графичен интерфейс за редактиране на въпросния файл (вместо да се ровичкаш в него с текстов редактор примерно) и по никакъв начин не е:

    а/ инструмент за създаване на страници

    б/ не е и web server - просто е допълнителен инструмент (казано иначе, ако нямаш инсталиран Apache, горния tool може си го биеш у главата - за нищо няма ти послужи)



    Колкото до линка който си постнал - к`ъв ти е проблема?! Или си очаквал някой от тук присъстващите да чете мисли, да се сети че питаш за конфигуриране на web server, и най-вероятно да ти изнесе детайлна лекция как се прави ли?!

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #10

    ApacheConf

    Да не знаеш не е страшно, страшно става, когато се опитваш да ругаеш хората, които се опитват да ти помогнат.

    @Ekzodia,

    Ти правиш ли разлика между уеб страница и уеб сървър????

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">http://www.comexgroup.com/forums/ind...33cd896aaa61e0 .... как ми иде да ви напсувам сичките ..... но ще замълча делата говорят сами по себеси </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Дано това, след като си го прочел, си прогледнал.[!]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе