Резултати от 1 до 11 от общо 11

Corrupted RAR archive

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. silverfox
    Guest
    #1

    Corrupted RAR archive

    Имам един RAR архив от 52 тома, като 45-ти е повреден. В архива няма "recovery record" и WinRar v3.42 не се справя с repair-a. Знаете ли някоя програма, която да може да извлече файловете от архива, дори и повредени, защото WinRar спира със собщение за грешка?

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #2

    Corrupted RAR archive

    WinAce пробва ли ?



    не помня вече дали можеше с него - рядко го ползвам




  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #3

    Corrupted RAR archive

    Също възможност, но <u>негарантирана</u>:



    IzArc

  5. silverfox
    Guest
    #4

    Corrupted RAR archive

    И двете не стават.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #5

    Corrupted RAR archive

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Имам един RAR архив от 52 тома, като 45-ти е повреден. В архива няма "recovery record" и WinRar v3.42 не се справя с repair-a. Знаете ли някоя програма, която да може да извлече файловете от архива, дори и повредени, защото WinRar спира със собщение за грешка?



    <div align="right">Originally posted by silverfox*-*29/05/2005*:* 10:25:34</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ако си спомняш с коя версия си правил архива пробвай с нея / не ми се вярва да стане, но не губиш нищо./

    Между друготи и при мен в.3.42 не се справи с 1 рар файлче правено с в. 3.30 , но и с 3.30 не стана.Явно е скапано файлчето.


  7. silverfox
    Guest
    #6

    Corrupted RAR archive

    Не съм го правил аз. Дръпнах го от нета, но не е от свалянето, защото го дръпнах наново и пак не става. Явно си е повреден.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #7

    Corrupted RAR archive

    Потърси си архива от някъде другаде.

  10. silverfox
    Guest
    #8

    Corrupted RAR archive

    Ако можех, отдавна щях да го дръпна от другаде [8D]. Става въпрос за SuSE 9.3 Pro CD#3.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #9

    Corrupted RAR archive

    аз я имам в dc-то ама няма как да жлезе6 да си я изтеглиш... провери по другите хъбове дали я има. или се поразрови из нета повечко в хъба ми има доста потребители които я имат => я има в нета.

  12. silverfox
    Guest
    #10

    Corrupted RAR archive

    И аз вече го намерих на нашия хъб. Сега съм на 5ти архив. Ще видим какво ще излезе.

  13. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    256
    #11

    Corrupted RAR archive

    Пробвай с Power Archiver, няма да има значение ако архива е правен с еди коя си версия на който и да е архиватор, откакто я ползвам нямам никакви проблеми.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Загубен Archive Password
    От HristoS. във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 22-02-02, 00:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе