Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем с My Phone

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    56
    #1

    Проблем с My Phone

    Здравейте приятели,
    Инсталирах инфраред порт МА-620 на РС-то ми съпроводен от съответния софтуер.Оказа се,че не поддържа телефона ми Сони Ериксон к500и.Впоследствие деинсталирах всичко свързано с тов устройство,но на десктопа ми остана един шорткът под който пише My Phone.Незнайно защо обаче иконата му изчезна /ето тука вече ми става сложно обяснението/.Когато кликна върху някаква снимка например /обикновено тогава се случва проблема/ се включва Програма Сони Ериксон Файл мениджър и търси от темпорари файловете инсталационна програма.
    Предполагам,че съм деинсталирал тази програма.Може ли някой да ми обясни как да я възстановя или да направя рипеър на Уиндоуса.
    Благодаря ви предварително.
    С уважение:Bushy

  2.  
     
  3. XaugyTuH
    Guest
    #2

    Re: Проблем с My Phone

    Изтрий всичко на Сони из регистрите, използвай търсачката на Регедит :knuppel2:

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    56
    #3

    Re: Проблем с My Phone

    Не смея да трия всичко за Сони ,защото съм инсталирал софтуер за цифровия ми фотоапарат,който също е Сони.
    Тази гадна програмка търси файл с разширение msi.

  5. XaugyTuH
    Guest
    #4

    Re: Проблем с My Phone

    Цитат Първоначално публикувано от bushy
    Не смея да трия всичко за Сони ,защото съм инсталирал софтуер за цифровия ми фотоапарат,който също е Сони.
    Тази гадна програмка търси файл с разширение msi.
    msi e Microsoft Installer Package, аз имах абсолютно същия проблем със Microsoft Office , като стартирах някоя програма и започваше инсталация на Microsoft Office XP Professional with Frontpage , изтрих всичко което намерих из регистрите и сега инсталера се отваря и затваря за половин секунда това е най-ламерския вариант недей да го пробваш щом някои неща на сони ти трябват, специалистите като се върнат от отпуските ще пишат

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    Re: Проблем с My Phone

    Отиди в
    Цитат Първоначално публикувано от bushy
    Здравейте приятели,
    Инсталирах инфраред порт МА-620 на РС-то ми съпроводен от съответния софтуер.Оказа се,че не поддържа телефона ми Сони Ериксон к500и.Впоследствие деинсталирах всичко свързано с тов устройство,но на десктопа ми остана един шорткът под който пише My Phone.Незнайно защо обаче иконата му изчезна /ето тука вече ми става сложно обяснението/.Когато кликна върху някаква снимка например /обикновено тогава се случва проблема/ се включва Програма Сони Ериксон Файл мениджър и търси от темпорари файловете инсталационна програма.
    Предполагам,че съм деинсталирал тази програма.Може ли някой да ми обясни как да я възстановя или да направя рипеър на Уиндоуса.
    Благодаря ви предварително.
    С уважение:Bushy
    Отиди в любимата ти програма за разглеждане на картинки и и задай отметки ТЯ да отваря графичните файлове, а не друга. Ако това те затруднява, просто си свали една от многото такива в интернет или я вземи от диск към списание. След като я инсталираш би трябвало тя сама да се справи с проблема.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #6

    Re: Проблем с My Phone

    може би това ще помогне: Windows Install Clean Up

    http://support.microsoft.com/default...b;en-us;290301

    With the Windows Installer CleanUp Utility, you can remove a program's Windows Installer configuration information. You may want to remove the Windows Installer configuration information for your program if you experience installation (Setup) problems. For example, you may have to remove a program's Windows Installer configuration information if you have installation problems when you try to add (or remove) a component of your program that was not included when you first installed your program.

    на мен ми свърши работа, когато инсталирах PAINT.NET - когато исках да пусна пдф файлове винаги искаше да се стартира тази програма вместо адоуб ридър, не можеше да се деинсталира, та с Windows Install Clean Up я махнах успешно...

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Tаблет ICE-phone
    От ohdan във форум Мобилни устройства
    Отговори: 4
    Последно: 26-01-15, 19:45
  2. I-phone
    От bolo7m във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-09, 01:09
  3. I-phone в България???
    От lorryaz във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 02-08-07, 18:21
  4. PC to Phone?
    От msashev във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 21-04-03, 11:21
  5. From internet to Phone?!
    От FOX007 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 20-09-02, 10:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе