Резултати от 1 до 5 от общо 5

Въпрос за cookies

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #1

    Въпрос за cookies

    Здравейте,
    Откакто имаме нов форум,се случи нещо,което не мога да си обясня и не мога да оправя и до днес.Казано с две думи,проблемът ми е следния - трябва всеки път,когато влизам във форума,да се логвам.Ползвам Mozilla Firefox 1.06,мисля,че в опциите и всичко е ОК - в Privacy-Cookies кукитата са разрешени ("Allow sites to set cookies" е отметнато,а "Keep Cookies" e на "Until they expire").Нямам никаква програма,която да трие кукита,но въпреки това излеза ли от форума и след сърфиране в други сайтове се върна - трябва да се логна отново.Не ми пречи,но е досадно да се логваш по няколко пъти на ден.Мисля,че не може да е от ОС,но ако е важно - с Win2k съм.
    С предния форум такъв проблем нямах.Сега пробвах всички варианти на логване,но и с "завинаги" не става.
    Ще съм благодарен на всеки,който ме упъти къде греша (ако греша някъде),или какво допълнително трябва да направя.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #2

    Re: Въпрос за cookies

    А помниш ли дали си се съгласил да ти запомни паролата при влизане в setcom.bg?

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #3

    Re: Въпрос за cookies

    Цитат Първоначално публикувано от emos
    А помниш ли дали си се съгласил да ти запомни паролата при влизане в setcom.bg?
    Ако въпросът е за лисицата - отговорът е да.Браузърът съвсем почтено попълва полетата при влизане във форума и трябва ръчно да се логвам всеки път.Въпросът ми беше за автоматично логване,което се извършваше във стария форум при влизане.Нали затова има опция във падащото меню "завинаги",която почива на съответни кукита (които,доколкото разбрах са за период от 1 месец).Е,едно е да се логваш веднъж месечно и съвсем друго - по няколко пъти на ден. Понеже ми омръзна,затова питам как е при вас и какво да направя за да възстановя положението от преди.

    P.S.Ако модераторите преценят,че темата не е за раздел "Общ - софтуер",то нека да я преместят.Аз лично си мисля,че проблемът е в кукитата и затова съм я сложил тук.Няма да се сърдя,ако се премести,където се прецени,че и е мястото.Ако е била за друг раздел - то моля,приемете извиненията ми.

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Re: Въпрос за cookies

    При мен се получава нещо подобно. С IE6 съм, влизам нормално в основната страница на форума, разпознава ме и ми задава избрания от мен скин. При опит да вляза в някоя тема скина се сменя с основния и ми иска логване с име и парола. Това се случва сравнително рядко - по един два пъти дневно, без всякаква закономерност. Досадно е.

    PS А темата е наистина за раздела за форума и темата за новия форум.

  6. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #5

    Re: Въпрос за cookies

    Аз съм със същата Лисица, но с WIN98SE . При мен никога не се е получавало така. Винаги си влиза директно и автоматично ме логва и зарежда скина. Дал съм опция "завинаги".

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Cookies
    От Didi4 във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 18-11-03, 10:43
  2. Cookies
    От Didi4 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 14-11-03, 05:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе