Резултати от 1 до 3 от общо 3

ПРОБЛЕМ С THE BAT

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #1

    ПРОБЛЕМ С THE BAT

    Тези дни преинсталирах Уиндовс. Запазих си папката TheBAt от стария Уин. Сега си инсталирах наново THE BAT и сложих тази папка на старото място в C:\TheBat. Сега искам да import-на информацията за съществуващите ми акаунти отново като посоча тази папка в TheBAt само че нещо не се получава. Или аз не правя нещо както трабва. Доста отдавна се занимавах и съм забравил топчно как ставаше. (но преди съм го правил поне 2-3 пъти)
    Ако някои може да ми помогне ще съм страшно благодарен.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Re: ПРОБЛЕМ С THE BAT

    1. Провери Options - Preferences - System - Mail Directory.

    2. Името на акаунта, който задаваш, същото ли е? Ако да, програмата автоматично би трябвало да ти намери папката, т.е. да ти предложи нейното местонахождение.

    И един съвет. По възможност не си пази папката на C:, където ти е Windows-a.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #3

    Re: ПРОБЛЕМ С THE BAT

    btw. ползвам професионалната версия на програмата. Ще ми се интерфеисът ми да е изцяло на Български...
    Има ли такава възможност?!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе