Резултати от 1 до 7 от общо 7

Въпроси относно MS Office 2003

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    10
    #1

    Въпроси относно MS Office 2003

    Здравейте,имам 2 въпроса относно офис пакета на Майкрософт.Случи ми се наскоро да попълвам формуляр,въпросник касаещ фирмата в която работя.Проблема е,че така направени ,таблиците не са удобни за работа и се налага да извърша корекции ,за да мога да попълня необходимата информация,по начина,който фирмата желае.Някакво средство за премахване на ограниченията или нещо друго?
    Вторият ми въпрос е откъде мога да си изтегля версия на български.В дата.бг има нещо но не върши работа.
    Благодаря Ви предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Re: Въпроси относно MS Office 2003

    Цитат Първоначално публикувано от DieHard
    ...Някакво средство за премахване на ограниченията или нещо друго?
    Аз, честно казано, не разбрах за какви ограничения става дума

  4. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #3

    Re: Въпроси относно MS Office 2003

    Сигурно става въпрос за защита на документа - Tools -> Protection

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    10
    #4

    Re: Въпроси относно MS Office 2003

    За това става дума.Най-вероятно
    Ограничението е,че имам една таблица;там въпроси и оставено място за отговор;искам да променя полетата за отговор,за да мога да напиша това,което искам.
    ОК?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #5

    Re: Въпроси относно MS Office 2003

    Опитай с това:

    http://www.elcomsoft.com/aopr.html

    Не знам доколко ще ти свърши работа trial версията; опитах се да намеря лекарство за най-новата версия, но не успях... решението е ако изровиш отнякъде по-стара версия и намериш съответното лекарство - съжалявам, но нямам време да търся.

    Същевременно се замисли дали в конкретния случай ако промениш полетата, това няма да доведе автоматично до отхвърляне на подадената от теб информация. Не знам какъв е случая, но понякога защитата се поставя именно за да се ограничи потребителя до попълване само на определен тип данни с оглед последващата им автоматизирана обработка. Така че прецени си добре. Успех!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    10
    #6

    Re: Въпроси относно MS Office 2003

    Благодаря за идеята,още в понеделник ще разбера дали върши работа.Не вярвам да се получи такъв проблем,но ще проверя и това.
    Бих искал да обърна внимание на другото си питане-за офиса на български.Ще се радвам,ако можете да помогнете за това.Мерси отново.

  8.  
     
  9. XaugyTuH
    Guest
    #7

    Re: Въпроси относно MS Office 2003

    Не мога да разбера какъв е проблемът, дали е защита или ти не можеш да се оправиш с програмата, тъй като нямам опит с Excel

    Първо пробвай дали файла има някаква защита, google ще ти изкара 5475434234 резултата за премахване на парола на продукт на Microsoft. Мога да ти препоръчам например този пакет.


    Освен това няма да сбъркаш ако пробваш пакета OpenOffice.org в който няма никакви пароли ограничения и прочие, и дори има превод на български.


    Хайде успех и пиши как върви твоя проблем.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Иконки в Office XP/2003
    От IvO™ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 18
    Последно: 27-07-06, 21:09
  2. Проблен с Office XP и Office 2003
    От pentagod във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 22-06-04, 00:26
  3. как да инсталирам Office на 2003 ???
    От smarty във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 09-03-04, 09:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе