Резултати от 1 до 2 от общо 2

Софтуерно ограничаване скоростта на харда...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    47
    #1

    Софтуерно ограничаване скоростта на харда...

    Винаги съм се чудил дали като започне да върти прекалено много харда се износва(прецаква)? Например дърпам от локалната мрежа през ДС++ с около 3-4мб/с при което харда направо започва да стърже... Трябва ли да ме притеснява това стържене или да не му обръщам внимание?

    С лаптоп съм, техните хардове по-лесно ли се прецакват от тези на настолните ПЦта?

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: Софтуерно ограничаване скоростта на харда...

    нормалната скорост на трансфер на съвременните хард дискове е поне 10 пъти по-висока от споменатата от теб, или с други думи - около 30мб/сек е нормална. стърженето е поради друга причина - наближаване на края на "живота" на диска, лош контакт на захранващия кабел и т.н., и т.н.

    запиши си важната информация на дискове и го занеси в сервиз, ако е все още гаранционен. ако не - тук също има хора, които не биха ти отказали помощ

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 09-10-10, 19:01
  2. Отговори: 11
    Последно: 03-08-06, 06:55
  3. Програмка за софтуерно охлаждане
    От Vasko78 във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 20-12-04, 04:15
  4. Софтуерно AUDIJY2?
    От никси във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 21-09-04, 12:45
  5. Ограничаване скоростта на модем
    От Cko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 09-02-03, 20:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе