Резултати от 1 до 4 от общо 4

Пъзел

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #1

    Пъзел

    навремето бях набарал отнякъде една много яка руска програмка - отваряш снимка от ХДД и тя ти я разчупва на парченца, и почваш да редиш пъзела. обаче съм я за*бал някъде и сега като ми се прицъка не можах да се сетя името, а и гугъл не ми каза това, което ми трябва. много ще съм благодарен, ако някой успее да ми посочи името на програмата или алтернативна, защото е голяма зарибявка.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #2

    Re: Пъзел

    JigSaw е думата за
    Фразата е JigSaw download free...гарантирам ти от 1ви (макс 3ти) линк да намериш това, което търсиш като функционалност :coolsmiley:

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #3

    Re: Пъзел

    не успях да намеря, това, което бях харесал навремето, но първото, което е безплатно и е свястно е JigSaw Lite (Download), ако някой е зарибен по идеята с пъзелчетата. хареса ми, че освен възможността човек да си зареди картинка от харда, има голям каталог от готови пъзели. както казах, програмката е базплатна и няма разни гадни надписи по картинката, докато я редиш.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    161
    #4

    Re: Пъзел

    Здрасти IBANEZ_ ,едно от любимите ми неща е да редя такива пъзели (на PC-то де).
    Има много програми за тях.
    Има една страничка reflexive.com ,където почти всеки ден излиза по някоя сладка игрица, дето може да ти погълне цялото свободно време (ако го имаш де)!
    Не липсва и раздела с пъзели: http://reflexive.com/index.php?PAGE=...32&search.y=12

    А този пъзел е направо върха: http://reflexive.com/index.php?PAGE=game_detail&AID=425

    Малка подробност: Игрите не са безплатни, ама с малко упоритост и това се оправя*

    Приятна игра!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как се прави пъзел?
    От faiskia във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 29-05-11, 22:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе