Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем със звука при Skype

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    225
    #1

    Проблем със звука при Skype

    Проблема е следния, набирам някой той ми вдига чувам го най мн за 2-3 секунди го чувам той мене не и ми прекъсва и ми изписва настъпи критична грешка, преинсталирах скайпа пак същото, сложих новата версия пак същото, в настроиките на скайпа съм му дал саунд каратата, а не да е по подразбиране, картата е 5+1, гледах настройките за звука на вин-да да не е забранено нещо, всичко си е позволено, направо незнам какво да правя ако някой има разрешение да пише ще съм му мн благодарен

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    256
    #2

    Re: Проблем със звука при Skype

    Не е от звука или настройките, нямам идея защо така прави, но и при имаше един период когато се crash-ваше точно по същия начин както при теб. И това бе причината да мина на Gtalk там няма никакви проблеми, връзката е много по-добра и като цяло съм много по-доволен от него.
    В момента съм с последния Skype и ей така от нищо спря да се бъгва. Въпреки това продължавам да използвам главно Gtalk-a.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със звука
    От Sez във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 06-01-15, 20:18
  2. Проблем със звука при Skype и Windows Vista
    От squash във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 07-05-09, 09:45
  3. Проблем със звука на Skype
    От radop във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 29-01-08, 21:19
  4. проблем със звука
    От Diskman във форум Linux
    Отговори: 1
    Последно: 05-05-04, 16:34
  5. Проблем сас звука
    От Foxman във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 08-01-04, 19:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе