Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Mozilla-Firefox-проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #1

    Mozilla-Firefox-проблем

    От два дни имам странен проблем с влизането във форума през този браузър.Всички други адреси посещавам без проблеми включително и други форуми в които съм регистриран,но опитам ли да вляза в Сетком ме посреща "Добре дошъл гост...",а в полетата за име и парола са нанесени моите но като натисна "Влез" ми изписва "Грешка" и ми предлага да проверя кукитата.Проверявам-сложена е отметка за използване.Сменях парола-все също.Първия ден ми даваше друг тип грешка-някакъв номер.През IE си влизам без проблем,но аз пък свикнах с Мозилата и сега ми е терсене.Някой да има идея?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Re: Mozilla-Firefox-проблем

    Опита ли да въведеш паролата наново? Ако да, пробвай да изчистиш всички cookies, а после от менюто (на Firefox-a): Tools - Options - Privacy - View Saved Passwords да премахнеш запомнената парола за http://forum.setcom.bg, след което да влезеш отново с въвеждане на user / pass. Това е като начало, ако не помогне, може да се наложат и по-драстични мерки.

  4. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #3

    Re: Mozilla-Firefox-проблем

    Не става Slero,изтрих запомнената парола за http://forum.setcom.bg от Saved Passwods-резултата е същия,само че полетата са празни.Като попълня user/password и натисна "вход",пак ми дава "грешка" и ме подканя да проверя настройките на кукитата.За проба въведох грешна парола-тогава излиза друг прозорец и ме подканя да въведа вярната парола.Значи първия път разпознава паролата,но не мога да разбера къде е грешката

  5. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    256
    #4

    Re: Mozilla-Firefox-проблем

    Изтрий cookie-тата и пробвай пак

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #5

    Re: Mozilla-Firefox-проблем

    Коя версия на Firefox ползваш?

    Имаш ли инсталирани Extensions? Да не ползваш някоя добавка, дето бърника паролите и да е станало някакво мазало?

  7. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #6

    Re: Mozilla-Firefox-проблем

    @BerkStock,не съм инсталирал нищо допълнително.Проблемът стана в неделя-тогава ту влизах,ту не успявах,а от понеделник вече твърдо не.И то само тук!.Колкото до мазалото-съмнява ме нещо такова,защото точно тогава,без да искам добавих адресите от "Предпочитани" на IE към "Закладки"-те на FireFox(ползвам руско меню).След това се усъмних да не е от там проблема и ги изтрих но не се оправи. Версията е FireFox 1.5.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #7

    Re: Mozilla-Firefox-проблем

    Опитай да регистрираш тук нов потребител и да влезеш с него, и кажи как е. Ако е наред - ще помолиш Крис да види да не се е обозило нещо с потребителя ти в базата.

  10. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #8

    Re: Mozilla-Firefox-проблем

    Регистрирах,но не мога да вляза зашото e-mail-а се нуждаел от проверка .Ще пробвам по-късно,сега изчезвам!

  11. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #9

    Re: Mozilla-Firefox-проблем

    И на мен ми се случва постоянно. Нещо се сбъркват кукитата. Като ги изтрия и всичко си е окей.

    Въпросът е - защо става така !

  12. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #10

    Re: Mozilla-Firefox-проблем

    Цитат Първоначално публикувано от Кайсо
    И на мен ми се случва постоянно. Нещо се сбъркват кукитата. Като ги изтрия и всичко си е окей.

    Въпросът е - защо става така !
    На мен за пъви път ми се случва откакто ползвам този браузър,но искам да се разбере причината и да я опишем за да се възползват и други потърпевши.@Slero предложи и регистрирах друг потребител,но вече няколко часа не мога дя вляза с него защото още не е проверен имейла му(не знам дали това време не е предостатъчно).Междувременно обаче успях да вляза със старото си име и сега съм тук през FireFox(след два дни неуспешни опити),но съм почти сигурен че това е случайно и след малко пак няма да мога.Така беше и в неделя,а след това изобщо не успявах.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #11

    Re: Mozilla-Firefox-проблем

    В краен случай пробвай с пълна преинсталация на Firefox-a:

    - Деинсталираш;
    - Триеш папките C:\Program Files\Mozilla Firefox\ и C:\Documents and Settings\ТВОЯ_ПРОФИЛ\Application Data\Mozilla\Firefox\
    - Инсталираш наново.

    Дано стане!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #12

    Re: Mozilla-Firefox-проблем

    Цитат Първоначално публикувано от Lazar
    От два дни имам странен проблем с влизането във форума през този браузър.Всички други адреси посещавам без проблеми включително и други форуми в които съм регистриран,но опитам ли да вляза в Сетком ме посреща "Добре дошъл гост...",а в полетата за име и парола са нанесени моите но като натисна "Влез" ми изписва "Грешка" и ми предлага да проверя кукитата.Проверявам-сложена е отметка за използване.Сменях парола-все също.Първия ден ми даваше друг тип грешка-някакъв номер.През IE си влизам без проблем,но аз пък свикнах с Мозилата и сега ми е терсене.Някой да има идея?
    Проблемът ти е подобен на този,който имах (и имам още),питах тук http://forum.setcom.bg/index.php/topic,22844.0.html , но никой не ми даде смислен отговор...С моите проблеми се започна,с твоите се задълбочава,дано да се оправи...

  16. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #13

    Re: Mozilla-Firefox-проблем

    Цитат Първоначално публикувано от pland
    Проблемът ти е подобен на този,който имах (и имам още),питах тук http://forum.setcom.bg/index.php/topic,22844.0.html , но никой не ми даде смислен отговор...С моите проблеми се започна,с твоите се задълбочава,дано да се оправи...
    Добре де ти как оправи твоя проблем? Защото аз снощи влязох без проблем(нарочно няколко пъти излизах и влизах),сега също влязох без проблем,но това ме притеснява защото нищо не съм сторил и мразя такива проблеми дето се оправят сами -утре пак ще се появи в най-неподходящ момент.Но засега само наблюдавам,не съм трил кукитата,не съм преинсталирал,за да не се объркам повече! Ще видим нататък.

  17. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #14

    Re: Mozilla-Firefox-проблем

    Здравейте отново! След две седмици наблюдения ми писна да си играя на "тука има - тука нема"(разбирай ту влизаш - ту не влизаш в Setcom чрез Firefox) и след като пробвах неуспешно с изтриване на кукитата ми остава само варианта с преинсталация.Така ли е? някой няма ли и друга идея? И ако го сторя,дали мога да запазя запаметените адреси. И коя версия да избера после? Благодаря предварително!

  18. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #15

    Re: Mozilla-Firefox-проблем

    Можеш да запазиш адресите като нацъкаш Bookmarks -> Manage Bookamrks -> избираш всички адреси с ctrl+a -> File -> Export. После с обратната команда import можеш да си ги върнеш на новата инсталация.
    Като версия на Firefox изтегли последната възможна от официалния сайт http://www.mozilla.com/firefox/ (към настояия момент това е версия 1.5.0.1)
    Успех!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. mozilla firefox -досаден проблем
    От ilhanbg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 11-04-09, 15:19
  2. Проблем с Mozilla Firefox 1.0.7
    От milenk във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 03-12-06, 23:04
  3. Проблем с Mozilla Firefox
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 09-05-06, 18:29
  4. Странен проблем с Mozilla Firefox
    От Wise във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 29-08-05, 20:41
  5. RQ: Проблем с Mozilla Firefox
    От vaskoni-art във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 02-08-04, 13:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе