Резултати от 1 до 7 от общо 7

mTorrent probl

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #1

    mTorrent probl

    инсталлнах си този торент малък и според мене добър, но неможах да го подкарам ... в началото като правя настройките ми иска порт/a port must be forwarded from your router to mTorrent to get good speeds.This port is used to let other peers connect to you. / и след като тествам порта ми казва :

    Welcome to the µTorrent Port Checker.
    A test will be performed on your computer to check if the specified port is opened.
    Checking port 4000 on 19*.1*1.*3.17*...
    Error! Port 4000 does not appear to be open.
    Please see www.portforward.com for more information about how to map a port


    пробвах с този порт защото нзн с какъв друг да пробвам

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Re: mTorrent probl

    Пробвай с port:32459 ako ако пак ти даде грешка, проблема не е в програмата, а някъде в твоя комп. - firewall и др. подобни....

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #3

    Re: mTorrent probl

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Пробвай с port:32459 ako ако пак ти даде грешка, проблема не е в програмата, а някъде в твоя комп. -* firewall* и др. подобни....
    ами възможно е да е нещо и с firewall май ще трябва да го спра ... иначе намерих порт ,който програмата одобри но тегля с мн бавна скорост от торентите в free.bol.bg
    няма ли някаква програма която да не изисква чак толкова финна настройка

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Re: mTorrent probl

    За мен тази е най-добрата, не изисква никаква финна настройка. Даже последната версия - 1.5 - от вчера се обновява автоматично - има настройка да преминава през firewall-a ХП-то. Дори и всичко да оставиш по подразбиране пак трябва да си работи добре. Поне при мен е така....Със свестен провайдер и добра връзка аз лично на вечер (разбирай за 10 часа), съм достигал до 3G ъплоад и още толкова даунлоад....така че едва ли е от програмата. Работата с много файлове наведнъж също не е проблем - в момента има заредени 50 торента 30 и няколко от които сийдвам, останалите си чакат реда за сваляне (3-4 едновременно).

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #5

    Re: mTorrent probl

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    в момента има заредени 50 торента 30 и няколко от които сийдвам, останалите си чакат реда за сваляне (3-4 едновременно).
    A има ли някакви ограничения даречем сийдвай повече за довнлоадваш повече ?

    абе 1000 торенти пробвах и неще да дърпа ,а като почна да дърпам нещо с дясно копче->save as си дърпа .... мен тва ме учудва и скоростта никак не е зле /за библиотека/ ... 150кб/с

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #6

    Re: mTorrent probl

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Работата с много файлове наведнъж също не е проблем - в момента има заредени 50 торента 30 и няколко от които сийдвам, останалите си чакат реда за сваляне (3-4 едновременно).
    странно...
    при мен като сложа повече от 2-3 торента да се свалят, уиндоза става адски бавен и не може да се работи с други програми - принудих се да се върна към биткомет, въпреки, че микроторент ми харесва повече....някаква идея защо се получава така?

    (уинХРпро, семпрон 2500+, 512 рам...)

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #7

    Re: mTorrent probl

    Честно казано не се сещам за конкретна причина, но имай предвид, че аз съм променил доста от настройките по подразбиране. Повечето ги видях във форума ма http://www.masterstb.com/ , други от форума на самата програма, а трети от личен опит и наблюдения. Понеже форума на "masterstb" иска регистрация качих стараницата архивирана на http://www.free.bol.bg/pat/%b5Torren..._Nastrojki.rar.
    Машината ми е P4 3Gz, 256RAM. Забавяне усещам само в интернет връзката (все пак заемам целия наличен канал ), но с други приложения не мога да кажа че се усеща някаква разлика. Пробвал съм в къщи на един стар комп К6-2 333Мхз 128RAM Win98 - там наистина се усеща забавяне на цялата машина, но все пак си върви и с малко поече търпение може да се ползва и за други цели. (чак 50 торента не съм пускал, но 3-4 си вървят, повече не съм тествал.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Probl. s GF2 400 64MB i CTX PR705F
    От fox във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 16-07-02, 22:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе