Резултати от 1 до 6 от общо 6

Oбновяване на NOD32

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #1

    Oбновяване на NOD32

    Oбновяване на NOD32 на компютър който не е в мрежа и няма достъп до интернет? Възможно ли е, ако да - как? ОС - Win XP Pro SP2. В официалния сайт ( www.nod32.bg ) не можах да намеря такъв вариянт.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: Oбновяване на NOD32

    от вече update-нат nod да вземеш на дискетка дефинициите не става ли?

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #3

    Re: Oбновяване на NOD32

    Мина ми такава мисъл, но не съм сигурен кои точно са файловете който се ъпдейтват и дали не се записва някаква инфорнация свързана с ъпдейта някъде в програмата (различни от вирусните дефиниции). А и не знам дали има отделни файлове с вирусни дефиниции или се допълва само някаква база данни в самата програма.....въобще доста неясноти имам по въпроса.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #4

    Re: Oбновяване на NOD32

    Гледам в неговата папка(eset) има една папка "updfiles" ,и там файловете са различни по дати,като последния е от преди малко като вкл. компа.Освен това да са дефинициите...Не съм сигурен,но можеш да провериш.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #5

    Re: Oбновяване на NOD32

    От стандартна версия на NOD32 файловете са безполезни сами по себе си. Трябва от тези файлове да се генерират такива, които могат да се използват за обновяване. Има 2 варианта:
    1) Администраторската версия има такава функция - да генерира дефиниции за обновяване offline;
    или
    2) Стандартната версия няма такива екстри, но затова има допълнителен генератор. Ето адресчето: http://www.region59.com/item249.html (има едно голямо бутонче "Download").

    Работата с програмата е елементарна. В полето "NOD32 path" се изписва автоматично засечениата инсталация на NOD32, в полето "Ver." се изписва коя версия са настоящите ъпдейти. Под тях се намира полето
    "Update destination". Там се указва къде да се генерират ъпдейтите. Остава само да се натисне бутона "Generate".
    След това за ъпдейт сървър на NOD32 се добавя пътя към папката, в която са генерирани ъпдейтите и воала.

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Re: Oбновяване на NOD32

    @Raziel* - 10x* Точно такова нещо ми трябва!
    Дръпнах генератора, сега остава да разбера дали от ъпдейтната версия нa програмата под Win98 ще мога да прехвърля на неъпдейтната под Win XP.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. NOD32 Update
    От Lupus във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-04-10, 18:17
  2. nod32
    От helios1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 04-11-06, 15:40
  3. NOD32 въпрос?
    От batfilcho във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 05-10-05, 20:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе