Резултати от 1 до 4 от общо 4

ID3 - tag manager?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #1

    ID3 - tag manager?

    кажете някой готин менаджер за тагове! нещо като id3master но то е малко бъгаво, а скоро не е излизала версия.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #2

    ID3 - tag manager?

    Няма, другите са отврат. Пробвах поне 8-10, но това е върхът! Не го сменям с никой. БДУ, не съм забелязал и половин бъг. Дай пример, плийс, че да се пазя.



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    71
    #3

    ID3 - tag manager?

    Има една MP3 Tiger която е удобна за обработка на цяла директория примерно, но май не е обновявана поне от година и половина. Но пък е най-елементарното нещо което съм ползвал, е поради това, че е старичка няма редактиране на ID3v.2




  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #4

    ID3 - tag manager?

    UltraTagger



    Перфектният тагер според мен!

    Това е първият, който ползвам – но просто си има всичко и не мисля да го сменям. Даже една от функциите му ми скри шапката:

    Get album details from freedb

    Connect to a freedb server through the Internet to download tag information about a complete album of mp3s. Can retrieve artist and album names, number and title of each track, genre and album year. When this is done you can automatically save ID3 tags version 1, 2 or both.



    Бачка безотказно! Свали ми даже имената на песните на един диск който го мислех за апокрифен и не съм се и надявал, че ще го има в базата данни...



    >>>http://www.ultratagger.com/<<<

    Свали го, регни го и ми кажи мнението си ))




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Building manager
    От qni във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 11-01-04, 16:18
  2. Backup Manager
    От MANIAK във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 07-01-04, 18:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе