Резултати от 1 до 12 от общо 12

Българското безплатно списание за софтуер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    4
    #1

    Българското безплатно списание за софтуер

    Скъпи приятели,
    Втори брой е вече официално готов за сваляне. Надяваме се тридесет и три страници от качествени статии да Ви харесат, но първо за да го изтеглите трябва да се регистрирате - Стани член на списанието.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #2

    Re: Българското безплатно списание за софтуер

    - идеята не е лоша...но щом списанието е безплатно, не е зле да се посочват кои програми са безплатни или с отворен код...

    - някои линкове за download май не водят до сайтовете на съответните производители (може и да греша), така че някой може да каже, че това е начин за разпространение на ххх софтуер

    - между другото, нямаше ли такова нещо, че някои автори на софтуер не обичат да им се праскат връзки директно към програмата* и предпочитат връзки към страницата на програмата, където е линка за сваляне (тук-там съм срещал подобни изисквания - нещо свързано с генериране на излишен трафик или подобно...)

    иначе - успех с начинанието!

    ...между другото от този сайт отидох на друг, който започва така - ако откриете правописни грешки, пишете еди-къде си; смешното е, че в първите 2 изречения има 5-6 правописни или граматически грешки...

  4. XaugyTuH
    Guest
    #3

    Re: Българското безплатно списание за софтуер

    Мерси, ама за мен е много по-трудно да се регистрирам във новопоявилото се сайтче отколкото да се обърна към някой от многомногомногобройните други източници на "качествени статии". Тая регистрация не разбирам за какво я изисквате??? Ако е за да претендирате за посещаемост пред рекламодателите, то тогава си сложете някой брояч от рода на каунтърбг.

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Re: Българското безплатно списание за софтуер

    То не е нужно да се регистрираш. Пича просто е дал неправелен link, който вместо реклама на портала ще му направи лоша шега т.е. ще откаже всеки да разгледа портала защото трябва да се регистрира, а както казах по-горе това не е нужно. Просто влез така http://www.thefreezone.info/site/news.php а не чрез линка от първия пост.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    136
    #5

    Re: Българското безплатно списание за софтуер

    На мене що ми се струва , че много копират от .. http://www.windows-bg.info/news.php


  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    26
    #6

    Re: Българското безплатно списание за софтуер

    Хлъц, нема рима ама е верно!

    :tequilla:
    НАЗДРАВЕ!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #7

    Re: Българското безплатно списание за софтуер

    Цитат Първоначално публикувано от juje
    Хлъц, нема рима ама е верно!

    :tequilla:
    НАЗДРАВЕ!
    [size=14px]Чели сме и по-глупави изказвания във форума. Ще трябва да положиш повече усиля, за да си оригинален и неповторим. А, имаше един дето ника му беше ДЗВЕР, него няма да можеш да го доближиш дори, по показател ексцентричност. Дерзай.[/size]

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    26
    #8

    Re: Българското безплатно списание за софтуер

    Ти що се заяждаш? К'во ти преча?!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #9

    Re: Българското безплатно списание за софтуер

    Цитат Първоначално публикувано от juje
    Ти ще се заяждаш? К'во ти преча?!
    В този форум посредствената оригиналност не е на уважение!

  12. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    4
    #10

    Re: Българското безплатно списание за софтуер

    Цитат Първоначално публикувано от z0r0
    На мене що ми се струва , че много копират от .. http://www.windows-bg.info/news.php

    Така, първо аз съм модератор там е не копирам нищо, моля преди да ме обвиняваш прочети новините от www.thefreezone.info и след това ги сравнявай, нямат нищо общо, защото аз ги пиша съвсем сам. Чел не до чел и обвиняваш.

  13. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    256
    #11

    Re: Българското безплатно списание за софтуер

    Um4ooo не за засягай толкова много, просто както вие така и windows-bg.info използвате портал система PHP Fusion. Явно за това z0r0 е останал с грешно впечатление.
    Успех с начинанието

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    4
    #12

    Re: Българското безплатно списание за софтуер

    Скъпи приятели,
    Радвам се да Ви съобщя, че новият брой на списанието, вече е налице. В него можете да намерите полезна информация късаеща изцяло софтуера на вашия компютър.
    В "Българското безплатно онлайн списание за софтуер" ще намерите много трикове и съвети за подръжка на вашата ОС в лесни стъпки, ревюта на антивирусни програми, антивирусни и Firewalls класации, уроци за начинаещи в програмирането на c++ и много други интересни неща, които ще заинтригуват хората интересуващи се от софтуер и програмиране, които искат да повишат компютърната си култура! Но за да го изтеглите, трябва да станете регистриран потребител в сайта на списанието!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Списание Digital Fernsehen
    От hristobotev във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 1
    Последно: 24-01-14, 07:41
  2. да гласуваме за българското
    От qni във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 26-09-06, 16:06
  3. Списание "DVD Мания" - Впечатления?
    От IvO™ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 13-02-05, 21:56
  4. списание "Digital"
    От genhack във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-05, 21:06
  5. Celtic Kings - изберете българското
    От Cko във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 09-01-03, 12:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе