Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Azureus 2.4.0.2 или BitComet 0.64 ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #1

    Azureus 2.4.0.2 или BitComet 0.64 ?

    Azureus 2.4.0.2 или BitComet 0.64 ? Aз лично ползвам BitComet и съм доволен, но гледам че Azureus напоследък взима все повече преднина. Има ли някакви предимства единия пред другия?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #2

    Re: Azureus 2.4.0.2 или BitComet 0.64 ?

    Azureus e Java и носи всички последици от това...малко е тромав (поне при мен) и не се гаси като хората. Затова аз преминах на uTorrent. Доста лек и с добра функционалност клиент. Много съм доволен. Проблема сигурно е в моя телевиор ама като цяло Азуреуса ми се стори тежък.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #3

    Re: Azureus 2.4.0.2 или BitComet 0.64 ?

    Не само, че трябва Java, но и според мен е доста по-сложен за настройка от BitComet. Използвах го около един месец и все имах чувството, че нещо не съм настройл като хората. От шест месеца съм с BitComet и съм много доволен. Лесна за работа и настройка. Тъй, че според мен BitComet е по-добрия избор.

  5. XaugyTuH
    Guest
    #4

    Re: Azureus 2.4.0.2 или BitComet 0.64 ?

    От двата изброени предпочитам азуреус, иначе по принцип си бацам с "оригинала" - BitTorrent. За уиндоус безспорен номер едно е utorrent.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #5

    Re: Azureus 2.4.0.2 или BitComet 0.64 ?

    нямам кой знае какви наблюдения, но според мен, Азуреуса върви много по-добре на Линукс, отколкото на Уиндоус. а за Джамека, предпочитам uTorrent

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Re: Azureus 2.4.0.2 или BitComet 0.64 ?

    Ползвал съм ги и двата. BitComet-а няма шедюл и затова минах на Azureus-а, тогава установих, че е доста по-тромав, забавя системата иска Java и наистина е по-сложен за настройка (т.е. той си работи и без много да се пипа, но има много опции които не е ясно, на мен поне за какво са или просто нямат смисъл за един обикновен потребител и могат само да го объркат повече). "Търпях" го единствено заради шедюла, докато в един прекрасен ден "открих" µTorrent (благодарение на IvO™ и hihimor * ), от тогава не ползвам нищо друго - изключително малка, функционална, лека и удобна програмка*

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #7

    Re: Azureus 2.4.0.2 или BitComet 0.64 ?

    Още един палец за "µTorrent" от мен.
    Знам, че това не е по темата, но ru-boy - опитай програмката и сподели впeчатленията си...

    http://www.utorrent.com


  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Re: Azureus 2.4.0.2 или BitComet 0.64 ?

    Tрябваше да включа и µTorrent в заглавието, защото напоследък за тази програмка се изписаха много суперлативи. Била много малка, не хабяла ресурс и имала всички екстри на по-големите си събратя и сестри.
    Има и някаква програмка uTorrent също ми се види много използвана.

  11. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #9

    Re: Azureus 2.4.0.2 или BitComet 0.64 ?

    µTorrent = uTorrent

  12. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #10

    Re: Azureus 2.4.0.2 или BitComet 0.64 ?

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    µTorrent = uTorrent
    Явно е графикологична (граматична) грешка на снифера ми

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #11

    Re: Azureus 2.4.0.2 или BitComet 0.64 ?

    За да не пускам нова тема ще пиша за проблема тук. Значи, изтеглих си µTorrent (вижда ми се хубава програмка) и още в началото на настройките като пусна да тества порта, винаги ми показва, че е затворен. Пробвах с различни портове и същата работа. Изключих станата (Outpost) и все същото. Същият проблем го имам и с Emule. Интересното е, че преди да прейнсталирам уйндоса (преди една седмица) нямах този проблем. Чудя се къде ли може да е проблема ?

    П.п Интернета ми е ADSL 1000

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #12

    Re: Azureus 2.4.0.2 или BitComet 0.64 ?

    Понякога вика че е затворен ала си работи...рефрешни стрницата и виж какво ще стане...при мен на жълто си бачка ОК - имам предвид скрост.

  16. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #13

    Re: Azureus 2.4.0.2 или BitComet 0.64 ?

    Цитат Първоначално публикувано от carcass
    За да не пускам нова тема ще пиша за проблема тук. Значи, изтеглих си µTorrent (вижда ми се хубава програмка) и още в началото на настройките като пусна да тества порта, винаги ми показва, че е затворен. Пробвах с различни портове и същата работа. Изключих станата (Outpost) и все същото. Същият проблем го имам и с Emule. Интересното е, че преди да прейнсталирам уйндоса (преди една седмица) нямах този проблем. Чудя се къде ли може да е проблема ?

    П.п Интернета ми е ADSL 1000
    Виж и firewall-a на windows-a, а за по-сигурно сканирай си компютъра с някоя програмка да видиш кои портове са отворени.

    // Преди малко пробвах, дава ми ( µTorrent ), че порта е затворен, но торентите вървят.

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #14

    Re: Azureus 2.4.0.2 или BitComet 0.64 ?

    Проблемът с портовете е оправен. . Оказа се, че вграденият Firewall на Kaspersky Anti-Virus Personal Pro бърка цялата работа. Сега го изключих и всичко се оправи. При тестване на µTorrent показва, че даденият порт е отворен. Същото важи и за eMule-то.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    30
    #15

    Re: Azureus 2.4.0.2 или BitComet 0.64 ?

    един палец за "µTorrent" и от мен. Много лека и удобна програмка .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Bitcomet
    От dillo във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 04-05-11, 15:19
  2. Каква е ролята на BitComet Accelerator
    От helios1 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 18-06-06, 23:26
  3. BitComet 0.57
    От svetliof във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 04-07-05, 00:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе