Резултати от 1 до 6 от общо 6

Kaspersky Internet Security 2006

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #1

    Kaspersky Internet Security 2006

    [size=16px]Kaspersky Internet Security 2006 6.0.0.299 RUS[/size]




    Много добър пакет, възхитен съм засега, вече го инсталирах за да го тествам на няколко компютъра.

    Това е платформа от ново поколение за създаване на приложения, предназначени за цялостна (комплекстна) защита на персоналните компютри и работните станции от всякакъв тип заплахи – вредоносни програми, хакерски атаки и спам.

    В пакета са включени следните модули :

    - Anti-Hacker, состоящ се от 3-и подсистеми IDS, Firewall, Stealth Mode;
    - Anti-Spam, реализиращ обучение алгоритъм Bayes и Robinson-Fisher;
    - Проактивна защита (основния модул за автоматично определяне на нови заплахи);
    - Реален бърз режим за проверка;
    - Концепция със статус/съвети, облекчава разбирането за общото състояние на компютъра;
    - Возможност запремахване продуктите на конкурентните фирми (деинсталатор на продукти)
    - Интеграция с пощенския клиент TheBat! (антивирусен и антиспам плъгин);
    - Механизм за лекуване на вируси - Rescue диск (с лекуване на NTFS);
    - Нов потребителски интерфейс


    Download: Kaspersky Internet Security 2006 6.0.0.299 RUS + Crack - 11,7 МБ вътре има и лекарство

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    327
    #2

    Re: Kaspersky Internet Security 2006

    Сложих си я и работи много добре, веднага ми намери няколко вируса, преди бех с Аваст. :knuppel2:
    Но защо на сайта на Касперски не се споменава нищо за тази програма?

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #3

    Re: Kaspersky Internet Security 2006

    Цитат Първоначално публикувано от Lukan
    Сложих си я и работи много добре, веднага ми намери няколко вируса, преди бех с Аваст. :knuppel2:
    Бре , колко точно вируса ти намери. Защо ли пък на мен KAV 6.0.299 нищо не ми намери след Аваст 4.7 въпреки, че докато бях с Аваст (повече от една седмица) нарочно посещавах страници, за които знам, че са пълни с паразити.

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Re: Kaspersky Internet Security 2006

    Тази програма е трепач, но като гледам ниската посещаемост на темата, явно са малко хората дето оценяват качествените комплекстни решения за защита.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #5

    Re: Kaspersky Internet Security 2006

    Програмата е вярно трепач и съм сигурен, че ниската посещаемост се обяснява с факта, че много хора вече я имат или пък не използват такива комплексни решения за защита. Преди няколко седмици я сложих и незнам, може би защото не съм свикнал с такъв род програми я махнах. Харесва ми антивируса и Firewall-a да са ми две различни програми. Затова си използвам чистият KAV 6.0.299 и Outpost за стена.

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Re: Kaspersky Internet Security 2006

    Цитат Първоначално публикувано от carcass
    Програмата е вярно трепач и съм сигурен, че ниската посещаемост се обяснява с факта, че много хора вече я имат или пък не използват такива комплексни решения за защита. Преди няколко седмици я сложих и незнам, може би защото не съм свикнал с такъв род програми я махнах. Харесва ми антивируса и Firewall-a да са ми две различни програми. Затова си използвам чистият KAV 6.0.299 и Outpost за стена.
    Бих ти препоръчак като по-удачен вариант KAV + KAH, не че Outpost-а е лош, но винаги е нужни да се съчетават и от към щадене на ресурси нещата. Та, горното съчетание е една универсална и добра комбинация.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Kaspersky Internet Security 6.0.2.614
    От tannoy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 31-01-07, 12:55
  2. Инсталиране на Kasperski Internet Security 6......
    От Garu във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 09-12-06, 08:48
  3. SANS Top-20 Internet Security Attack Targets (2006 Annual Update)
    От DoRa във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 17-11-06, 12:18
  4. Norton Internet Security 2005.
    От Sad Reader във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 24-09-04, 11:40
  5. Windows 2000 ADS internet Security
    От Ivan във форум Windows
    Отговори: 17
    Последно: 03-10-01, 19:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе