Резултати от 1 до 6 от общо 6

.AVI проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #1

    .AVI проблем

    изтеглих си два филма,но имам проблем ... не ми ги отваря ... power dvd казва not supported , bs player : can't open file , WMPlayer :
    Windows Media Player cannot play the file. The Player might not support the file type or might not support the codec that was used to compress the file.
    по принцип имам и други AVI но ми ги отваря... как може да се оправи ???
    като дам properties на файла на summary ми казва : summary properties are unavavailable for selected source(s),за разлика от другите AVI,при които има инфо за файла ???

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Re: .AVI проблем

    A GSpot какво казва?

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #3

    Re: .AVI проблем

    This is, or appears to be, an unsupported filetype. GSpot provides full support for AVI and OGG media streams. Based on its composition, GSpot believes the filetype to be "Non-AVI File - Type Unknown.".
    Non-AVI File - Type Unknown.
    699 MB (or 716,366 KB or 733,558,784 bytes)
    нито можа да се ренд
    DirectShow was unable to render the file. Following is the error it reported:
    0x80040265: VFW_E_UNSUPPORTED_STREAM - Cannot play back the file. The format is not supported.
    пише че е ави уж пък нзн ... не че съм за един филм ама ги дърпам с дни и сега 3 филма да ми откажат ...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    Re: .AVI проблем

    А сигурен ли си че са AVI файловете, а не са просто преименувани на такива, а всъщност да са RAR или нещо такова.
    Дръпни си някой HEX Editor и виж с какво започват първите 3 байта на файла

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #5

    Re: .AVI проблем

    дръпнах си XVI32 и пуснах файла изчете го ... и ето какво ми показа screen shot 00 навсякаде тва не е нормално ... :П
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re: .AVI проблем

    празен файл. можеш да го триеш спокойно, а на мястото, откъдето си го изтеглил да покажеш

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе