Резултати от 1 до 6 от общо 6

MIRC psyBNC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #1

    MIRC psyBNC

    http://www.mircbg.net/page.php?24 намерих ето този матриал,самоче нещо немога да се оправя .... избрах си произволен порт,самоче не ми е ясно каква команда трябва точно да въведа... малко объркано е написано там ... ако може някой,който е по наясно с BNC- тата в мрежата на uniBG да ми каже как да си вкарам бнц-то ... също и мирката ми засича едно IP,MyIP ми засича друго,а Everest съвсем друго и вече и ас нзн дали там ми е грешката ако вкарвам грешно.... засега положението е connect retry IP , unable to resolve server ...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #2

    Re: MIRC psyBNC

    А къде го инсталира това psyBNC? Да не би случайно на собствения си компютър, от който искаш да влизаш в IRC?

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #3

    Re: MIRC psyBNC

    Цитат Първоначално публикувано от BerkStock
    А къде го инсталира това psyBNC? Да не би случайно на собствения си компютър, от който искаш да влизаш в IRC?
    ами да :П ако си прочел какво пише в линка ... така би следвало да се направи според автора... не случайно на /server пиша моето IP

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #4

    Re: MIRC psyBNC

    Ок, а мога ли да запитам защо въобще ти трябва bouncer за да влизаш в IRC през собствения си компютър със собственото си IP? Каква е идеята?

    П.П. В частност, ако psyBNC е инсталирано на remote-машина, целта му е да ти държи IRC-клиента вързан към сървъра, когато ти самият нямаш активна сесия (telnet/ssh) към въпросната отдалечена машина, но това важи САМО ако тя е включена (непрекъснато). В твоя случай не разбирам какво е приложението на psyBNC-то.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #5

    Re: MIRC psyBNC

    ами пак... ще цитирам от линка... според автора ... след като изпълня командите за бнц-то и излезна от мирк-а бнц-то ще остане онлине .... ако искаш прочети материала .... и ас мн не му разбрах но май към бнц-то се адд-ва сървър от униБг(омега спНет и т.н.) и БНЦ-то си виси на него като не трябвало да правиш мн трафик(примерно мн бнц-та в мн канали) щото сървърите те хвърляли ... трябва ми като излезна да ми седи ника в 4ата

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    10
    #6

    Re: MIRC psyBNC

    MIRC psyBNC е добра идея..но не винаги...ако толкова искаш ника ти да стой в IRC си направо твое бнц.. а не от някой фрее сървар да го дръпнеш... щото по твоята логика още 2000 човека ще го дръпнат,малко е тъпо да отнесеш g-line заради някой друг и да се чудиш как да влезеш после в IRC.. :brickwall:

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. MIRC
    От Showstopper във форум Общ - софтуер
    Отговори: 28
    Последно: 10-05-09, 23:18
  2. mirc 6.03 or mirc 6.12
    От REHIT във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 21-01-04, 21:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе