Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

неро проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #1

    неро проблем

    not able to write disc-at-once on an open disc.* дава ми тази грешка като пробвам да добавям файлове нзн що .... и как се оправя ?

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: неро проблем

    оправя се като смениш "disc-at-once" на "track-at-once"

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #3

    Re: неро проблем

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    оправя се като смениш "disc-at-once" на "track-at-once"
    нещо не открих от къде се прави тази настройка с неро 7 съм /малко орязана версия само с неро експрес и* бърнинг ром/

    намерих го но не ми разрешава да работя с тази опцийка ....???
    вече пробвах какво ли не ама и на нов диск пак немога да работя с тази опция ... как се оправя ?

  5. Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    379
    #4

    Re: неро проблем

    свали си Nero Burning ROM 6.0.0.19 - или някое от серията 6.х.х.х - по сървърите е пълно с тях

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #5

    Re: неро проблем

    Цитат Първоначално публикувано от zaphodb
    свали си Nero Burning ROM 6.0.0.19 - или някое от серията 6.х.х.х - по сървърите е пълно с тях
    свалих си ... резултат нямаше същия проблем... ето и скрийн
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #6

    Re: неро проблем

    Дали разбирам правилно - искаш да продължиш multisession?Или да започнеш?Ако искаш да продължиш,още в началото задай Continue Multisession disc и след като прочете диска тогава добавяй файлове.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #7

    Re: неро проблем

    Цитат Първоначално публикувано от wiseacre
    Дали разбирам правилно - искаш да продължиш multisession?Или да започнеш?Ако искаш да продължиш,още в началото задай Continue Multisession disc и след като прочете диска тогава добавяй файлове.
    искам да продължа ... винаги му цъкам континуе мултисешън но...
    еми какво правя ас : пъхам диска в двд-то,стартирам нерото/старт смарт/,избирам направи дата двд,после дясно копче -> адд файлове/добавям ги/ ,после цъкам отгоре в лентата - бърн излизат ми настройките за мултисешъните и т.н. настроивам и като пусна и ми излиза съобщението от първия пост ... ако сменя формата на сд ми дава да мърдам диск ат онсе но все пак не записвам сд ,а двд ....

  10. Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    379
    #8

    Re: неро проблем

    ако си започнал DVD - можеш да продължиш само с "DVD" .

    да не говорим, че по принцип нерото винаги предупреждава, че "предната сесия при продължаване на сесията " може да доведе до нечетене на една от сесиите.

    видях ти снимката - ама много не ми помага тя - щото май се опитваш върху започната "ДВД сесия" да допълниш свободното място с "CD-ROM сесия"...

    [size=14px]?[/size]


  11. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #9

    Re: неро проблем

    Цитат Първоначално публикувано от zaphodb
    ако си започнал DVD - можеш да продължиш само с "DVD" .

    да не говорим, че по принцип нерото винаги предупреждава, че "предната сесия при продължаване на сесията " може да доведе до нечетене на една от сесиите.

    видях ти снимката - ама много не ми помага тя - щото май се опитваш върху започната "ДВД сесия" да допълниш свободното място с "CD-ROM сесия"...

    [size=14px]?[/size]

    не не просто го казах за пример , щото при запис и/или мултисешън на двд опцията трак ат онсе неможе да се избира така си седи ... това съм показал и на скрийншота, а ми го разрешава само ако цъкна на сд вместо двд ... ами мен не ме предупреждава ... вече съсипах няколко диска ... на единия имам 3кб и не мога да запиша нищо повече ..... като дам континуе мултисешън и дотук ... следва съобщението от първия пост

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    367
    #10

    Re: неро проблем

    Пробвай да запишеш мултисешън диск през стандартното неро, а не през експреса, в пише че е имало такъв проблем с по-ранните версии на неро експрес и е оправен, ама знае ли човек.

    Changes from Nero burning ROM v5.5.9.9 to Nero burning ROM v5.5.9.14
    Bug Fixes:
    Full-O-Meter shows the correct size for DVD-R/RW and DVD-RAM
    Only Disc-at-once is visible in the recorder settings for DAO/96-only-recorders
    Files cannot be dropped to the main window any more while a modal dialog box is open
    Resized edit fields on New compilation -> date-tab
    Disable multisession for DVD-Video compilations
    Fixed a problem in the save track dialog, which occurred hile trying to jump to an index positions within an audio track
    New message if you drop an invalid file in a VCD or SVCD compilation
    Added the possibility to continue burning even when the compliance test of DVD-Video files fails
    Fixed issue with verify and DAO/96 on some drives
    NeroExpress: allow only one copy of Multi Session-Compilations
    Nero Express: Fixed rare Unexpected Errors at the beginning of the burn process with some drives
    Nero Express: WMA plug-in shows different messages for corrupted, wrong or copyright protected files
    New:
    Added several new recorders
    If possible, Image-Compilations now allow to change the compilation type (DVD,CD, ...)
    Added multisession support for bootable discs (note: track linking is only possible with non-bootable multisession discs)

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #11

    Re: неро проблем

    Цитат Първоначално публикувано от connect
    искам да продължа ... винаги му цъкам континуе мултисешън но...
    еми какво правя ас : пъхам диска в двд-то,стартирам нерото/старт смарт/,избирам направи дата двд,после дясно копче -> адд файлове/добавям ги/ ,после цъкам отгоре в лентата - бърн излизат ми настройките за мултисешъните и т.н. настроивам и като пусна и ми излиза съобщението от първия пост ... ако сменя формата на сд ми дава да мърдам диск ат онсе но все пак не записвам сд ,а двд ....
    Значи първо задай за нова компилация "Continue Multisession disc" след това пъхни диска и чакай да прочете записаните сесии,маркираш последната и даваш "ок".След това добавяй новите файлове за запис.

    p.s.Абе ти май още веднъж питаше за мултисешън?Прочети пак тая тема-има кратки напътствия за необходимите действия.
    http://forum.setcom.bg/index.php/topic,25807.0.html

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #12

    Re: неро проблем

    e ne не става .... така даже неще да усети,че на диска преди е имало друга сесия .... иначе като цъкна на дик инфо ми показва,че има ама не и на лентата кадето ти мери колко мб има в компилацията ето скрийн
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #13

    Re: неро проблем

    Цитат Първоначално публикувано от connect
    e ne не става .... така даже неще да усети,че на диска преди е имало друга сесия .... иначе като цъкна на дик инфо ми показва,че има ама не и на лентата кадето ти мери колко мб има в компилацията ето скрийн
    На снимката е намерило сесиите,но последната не е затворена.Маркирай предната и дай "ок" и после добавяй нови файлове към диска.Незатворената сесия няма да я прочита вече след записа,така че,ако имаш нещо важно от нея си го копирай.

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #14

    Re: неро проблем

    Цитат Първоначално публикувано от wiseacre
    На снимката е намерило сесиите,но последната не е затворена.Маркирай предната и дай "ок" и после добавяй нови файлове към диска.Незатворената сесия няма да я прочита вече след записа,така че,ако имаш нещо важно от нея си го копирай.
    ами пак неще избирам файла от първата сесия и давам ОК ама пак ми връща съобщението от първия пост при бърн

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    367
    #15

    Re: неро проблем

    Само за уточнение, този диск с който пробваш е записан със стандартното неро или с експреса? И да не би да е пуснато DVD overburn?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. проблем с неро
    От didka_bandidka5558 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 04-05-14, 22:50
  2. Проблем с UDF сесия при неро 7.9.6.0
    От connect във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 01-02-08, 11:08
  3. Проблем с Неро
    От lili_malkata във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 12-11-04, 22:56
  4. Неро Проблем
    От SpUd3r във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 05-04-04, 18:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе