Резултати от 1 до 12 от общо 12

Сигурна програма за Запис на DVD 8.5GB

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    11
    #1

    Сигурна програма за Запис на DVD 8.5GB

    Моля Кажете сигурна програма за Запис на DVD 8.5GB! Пробвал съм някоолко Неро версии но все дават някакви проблеми.Въпреки ''Burn process complete successful'' на двд плеара обкновено некаква 4аст от диска не се 4ете!

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re: Сигурна програма за Запис на DVD 8.5GB

    До колкото знам ДВД плеърите малко имат проблеми с двуслойните записваеми дискове и за това се променяло някакъв BookType за да се вижда като стандартен диск , може и да приказвам глупости ама аз никога не съм писал филми на ДВД и не бих и изхабил подложка за такива цели , снощи писах с нерото едно двуслойно ДВД ( с Сузе10.1 Линукс и нямаше проблеми ) ...........пак се извинявам ако това което съм го писал не е истина ...........всъщност защо не хвърлиш един поглед на www.dvd.box.sk там има доста инфо по въпроса.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #3

    Re: Сигурна програма за Запис на DVD 8.5GB

    аз досега съм записал само едно такова двд - траксдата - с неро 7

    тръгва филмът на двд-divx player'а - елит 400, но ми прави впечатление, че менютата на филма се зареждат бавно и трябва да се изчаква - даже първоначално реших, че записът се е прецакал....

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    11
    #4

    Re: Сигурна програма за Запис на DVD 8.5GB

    имено за това става въпрос,с последното Неро7,бави или куца по друг пераграф менюто.

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    1
    #5

    Re: Сигурна програма за Запис на DVD 8.5GB

    Цитат Първоначално публикувано от nightice
    имено за това става въпрос,с последното Неро7,бави или куца по друг пераграф менюто.
    Във връзка с това искам да попитам от коя версия на "Nero" се поддържа запис на 8,5 GB, защото аз имам такава записвачка която има тази възможност, но "Nero"-то (6.0.0.0) не ми показва опция за запис на 8,5 GB.?

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #6

    Re: Сигурна програма за Запис на DVD 8.5GB

    Цитат Първоначално публикувано от ALLIGATORA
    Във връзка с това искам да попитам от коя версия на "Nero" се поддържа запис на 8,5 GB, защото аз имам такава записвачка която има тази възможност, но "Nero"-то (6.0.0.0) не ми показва опция за запис на 8,5 GB.?
    Не помня от коя версия нагоре поддържаше,но ето ти една,която поддържа dvd9
    http://intriganta.data.bg/install/Ne....18+serial.rar

    забравих-ако предварително сложиш dvd5 в писачката - няма да покаже отдолу dvd9

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    59
    #7

    Re: Сигурна програма за Запис на DVD 8.5GB

    А аз да попитам да не би случайно да сте намерили някакви евтини двуслойни дискове че нещо не ми харесват цените в Метро и подобните магазини.

    ALLIGATORA: хмм може да сме близнаци!?

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Re: Сигурна програма за Запис на DVD 8.5GB

    Цитат Първоначално публикувано от alligator
    А аз да попитам да не би случайно да сте намерили някакви евтини двуслойни дискове че нещо не ми харесват цените в Метро и подобните магазини.
    от метро и подобните магазини по-евтино? само от директния носител
    но я се замисли ти би ли си доверил информацията на диск, по-евтин от най-евтиния?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    59
    #9

    Re: Сигурна програма за Запис на DVD 8.5GB

    Е да ама 6-7 лв за диск който се равнява на 2 двд-та по 4.7гб които струват общо 1 лв?! Незнам как ги купуват.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    94
    #10

    Re: Сигурна програма за Запис на DVD 8.5GB

    Цитат Първоначално публикувано от alligator
    Е да ама 6-7 лв за диск който се равнява на 2 двд-та по 4.7гб които струват общо 1 лв?! Незнам как ги купуват.
    Как? като имаш файл 5.3 ГБ и няма как да го сплитнеш. Един път ми се е случвало... :coolsmiley:

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    327
    #11

    Re: Сигурна програма за Запис на DVD 8.5GB

    Цитат Първоначално публикувано от spritable
    Как? като имаш файл 5.3 ГБ и няма как да го сплитнеш. Един път ми се е случвало... :coolsmiley:
    Сплитването е детска игра, по добре поработи по въпроса има доста добри решения.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    94
    #12

    Re: Сигурна програма за Запис на DVD 8.5GB

    Цитат Първоначално публикувано от Lukan
    Сплитването е детска игра, по добре поработи по въпроса има доста добри решения.
    Мда, то е детска игра, също като твоя детски отговор. Представи си ISO файл с някакво приложение, който за да го махнеш от харда си ти трябва диск с по-голям капацитет от 4.5ГБ за да го бурнеш на него.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Програма за запис на аудио
    От taralion във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 04-11-16, 10:39
  2. Търся безплатна програма за запис на СД и ДВД
    От dallaz във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 31-07-07, 18:52
  3. програма показваща скороста на запис
    От TopBG във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 15-06-05, 15:09
  4. Отговори: 6
    Последно: 21-03-05, 13:34
  5. Програма за запис на СД?
    От JOJO във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 16-09-04, 14:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе