Резултати от 1 до 6 от общо 6

Леко дразнещ проблем с Firefox

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #1

    Леко дразнещ проблем с Firefox

    Леко дразнещия проблем е следния : Доста често влизам в един сайт за онлайн игри да играя бридж. Напоследък обаче тъкмо като зареди стаята с играчите и прозореца се затваря без значения колко табулатора са отварени или страници След като го стартирам пак (Firefox-a) зарежда без проблем

    Използвам версия 1.5.0.4 Win XP SP2

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re: Леко дразнещ проблем с Firefox

    Най-вероятно проблема е във Flash plugin-a. По някога се получава така, че когато заредиш някакъв по-тежък flash firefox-a просто издъхва... Имал съм същия проблем с същата верися на firefox само че под UNIX...
    btw. в момента има firefox v. 2 (beta) до тук не съм имал никакви проблеми с нея... има и нововъведения...

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    Re: Леко дразнещ проблем с Firefox

    Отиваш на "Инструменти" --> "Настройки..." --> "Съдържание" --> Или махаш отметката за блокиране на изскачащи прозорци или добавяш сайта с игрите като доверен.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #4

    Re: Леко дразнещ проблем с Firefox

    Цитат Първоначално публикувано от obshtinska_mishka
    Леко дразнещия проблем е следния : Доста често влизам в един сайт за онлайн игри да играя бридж. Напоследък обаче тъкмо като зареди стаята с играчите и прозореца се затваря без значения колко табулатора са отварени или страници След като го стартирам пак (Firefox-a) зарежда без проблем

    Използвам версия 1.5.0.4 Win XP SP2
    И при мен се наблюдава същия ефект на някои сайтове. Ако има няколко таб-а със флаш при 4-5 таб ff просто изчезва безследно без да даде съобщение за грешка. Като при това флашовете може да са само 1-2 малки банера. Мисля че просто някои флашове се обработват некоректно. Проблем може да е и плъгин от типа на AdBlock.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #5

    Re: Леко дразнещ проблем с Firefox

    Цитат Първоначално публикувано от ru-boy
    Отиваш на "Инструменти" --> "Настройки..." --> "Съдържание" --> Или махаш отметката за блокиране на изскачащи прозорци или добавяш сайта с игрите като доверен.
    Прозорците не са блокирани иначе не може да се играе пък въобще. Явно е някакъв проблем със самата програма щом става така и на други компютри. Аз си мислех да не е е счупил само моя

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Re: Леко дразнещ проблем с Firefox

    Деинсталирай си Flash plugin-a и го инсталирай отново.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Firefox проблем
    От DJPRODIGY във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 08-09-11, 19:32
  2. Firefox проблем
    От armani` във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 08-01-07, 12:44
  3. Дразнещ проблем с FireFox
    От Nedko във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 02-12-05, 15:02
  4. Дразнещ прозорец при старт
    От PatriOt във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 28-11-05, 16:50
  5. Firefox&Acrobat - проблем
    От Wise във форум Общ - софтуер
    Отговори: 16
    Последно: 08-08-05, 00:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе