Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с Thunderbird

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    9
    #1

    Проблем с Thunderbird

    Здравейте,
    От 1 година ползвам Thunderbird и уверено твърдя, че по-добра поща досега не съм виждал (ползвал съм Оутлук Експрес, Фоксмаил, руския Прилеп и разни други, по-мънички.Само че от няколко дена ми прави странен проблем.
    Не зная, дали аз нещо съм разбутал настройките (мисля, че не съм), но когато пускна да ми тегли писмата ми показва примерно 3 нови. Отивам в Пощенската кутия - ха, там има само 2 нови. Като дам от падащото меню горе да показва само непрочетени - тогава се появяват и 3те! Това което не се вижда в кутията, обикновено е едно уведомление от Дир.бг, за нови мнения в Клуб Windows. Та ако може някой да ми каже защо когато трябва да се виждат Всички, това писмо го няма??

    Има и друго - когато натисна бутона за изтегляне (щайгата със зелената срелка) вместо всички пощи ми се проверява само текущо селектираната, за да проверя всички, трябва да натисна малката стрелка и да избера "Изтегли всички" Някакви идеи?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    160
    #2

    Re: Проблем с Thunderbird

    За проверяването на всички пощи - виж какви са ти настройките в:
    Tools->Account Settings->Account Name->Server Settings
    и за всеки account провери дали са ти включени:
    - Check for new messages at startup
    - Automatically download new messages

    Не е за съвсем същия проблем, който описаш, но може и да се оправи. Опитай освен това да направиш Compact Folders върху Local Folders - това би трябвало да ти преподреди базата с писмата и да намали заеманото място.

    Иначе и аз от доста време съм с Thunderbird и като изключим един досаден бъг със постоянно растящата база, не ми е правил проблеми.

    Между другото, може да опиташ това разширение: https://addons.mozilla.org/firefox/883/ - инсталирай си го, настрой го на Bulgarian Extended и след това можеш да си обръщаш писмата, написани на латиница на кирилица (и обратно).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Купувам Thunderbird
    От rover във форум Продава
    Отговори: 6
    Последно: 18-04-07, 00:47
  2. Проблем с Mozilla Thunderbird и Outlook Ekspress
    От miro_73 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 15-01-06, 19:36
  3. ЯК проблем с Mozilla Thunderbird.
    От CrossBlade във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 22-10-05, 12:32
  4. Mozilla ThunderBird
    От TopBG във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 19-04-05, 08:50
  5. Овърклок на Thunderbird??
    От gepas във форум Овърклок
    Отговори: 17
    Последно: 24-11-02, 13:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе