Резултати от 1 до 5 от общо 5

Burning проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #1

    Burning проблем

    По принцип за запис използвам НЕРО. Миналия ден обаче ми се наложи да запиша MDF фаил и инсталирах Alcohol 120% сега ибаче имам следния проблем с неро. Като сложа диск правен диск с неро то като че ли не го детектва(става въпрос че долу скалата не се променя) Преди като сложех диск скалата се променяше според големината на диска... (стаа въпрос за жълтия и червения делител)

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #2

    Re: Burning проблем

    Отвори Nero Burning ROM,сложи диска и от Recorder==>Disc Info и ще разбереш дали го детектва.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #3

    Re: Burning проблем

    Така го детектва... проверих. Проблема е че като сложа диска долу скалата с мегабаитите не се променя (не се слагат червената и жълтата черти според определените мегабаити на диска) а преди при поставянето на празен диск веднага според диска тези черти заемаха точната позиция... Сега жълтата стои на 650 а червената на 700...
    Имам и друг проблем, правих едни MP3 дискове вчера (за кола) и стана така че дисковете не се четат, може би това има нещо общо с другия ми проблем...

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #4

    Re: Burning проблем

    Цитат Първоначално публикувано от ManiMani
    Така го детектва... проверих. Проблема е че като сложа диска долу скалата с мегабаитите не се променя (не се слагат червената и жълтата черти според определените мегабаити на диска) а преди при поставянето на празен диск веднага според диска тези черти заемаха точната позиция... Сега жълтата стои на 650 а червената на 700...
    Имам и друг проблем, правих едни MP3 дискове вчера (за кола) и стана така че дисковете не се четат, може би това има нещо общо с другия ми проблем... 
    Понякой път различните записващи програми си пречат,но в случая,предполагам - не(поне при мен е така).А,колкото до МР3 дисковете - много може да са причините - некачествени дискове,неправилни настройки при запис и т.н.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #5

    Re: Burning проблем

    Цитат Първоначално публикувано от ManiMani
    Имам и друг проблем, правих едни MP3 дискове вчера (за кола) и стана така че дисковете не се четат, може би това има нещо общо с другия ми проблем...
    някой плеъри в колите могат да четат дискове само записани на определена скорост , обикновенно на най-високата ако си ги записал няма да могат да се четат от плеъра в колата ... поне така е с плеъра в колата на един приятел ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Nero Burning ROM 6
    От icebreaker във форум Windows
    Отговори: 20
    Последно: 03-11-03, 12:24
  2. CD Burning???
    От Vip_A във форум Linux
    Отговори: 8
    Последно: 10-02-03, 18:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе