Резултати от 1 до 12 от общо 12

ICQ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    125
    #1

    ICQ

    Някой може ли да ми обади как мога да си исчистя листа кадето се въвеждат отначало user ( ID номера ) ... защото моя е адски пълен поради едни или други причини , а за да махна някой user от там ми иска да въведа паролата му! Дано някой да знае някое лесно начинче

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #2

    Re: ICQ

    Като преинсталираш ICQ - веднага ще ти изчезнат

    *Да не си забравиш паролата само...да не изчезнеш и ти

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    Re: ICQ

    Цитат Първоначално публикувано от striking
    Някой може ли да ми обади как мога да си исчистя листа кадето се въвеждат отначало user ( ID номера ) ... защото моя е адски пълен поради едни или други причини , а за да махна някой user от там ми иска да въведа паролата му! Дано някой да знае някое лесно начинче
    Влез в ICQ папката и намери логовете и конфиг. файлчетата и ги поразреди, като изтриеш това, което не ти е нужно.

  5. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #4

    Re: ICQ

    Сложи си qip оттук www.qip.ru подобие на ICQ там можеш да се изтриеш директно от листата на другия юзер!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    125
    #5

    Re: ICQ

    Истрих файловете които бяха 23432445.fb тоест номерата на user-рите после потърсих за някакви лог файлове но уви намерих 1-2 ... и като ги отворих в тях нямаше ИД номера!Пуснах ICQ ама не стана нищо пак си бяха там.
    После деинсталирах и го инсталирах на ново ... и те пак бяха там!
    А по въпроса с тази програма която ми даде линк към нея... май не си ме разбрал аз не искам да се истрия от листата на някой друг искам да очистя листата на моето ICQ !
    ХЕЛП

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    103
    #6

    Re: ICQ

    Не знам защо, но в ICQ нещо триенето на контакти не работи както трябва. Триенето на файлове няма да свърши работа, защото контакт лист-а се пази на сървъра. Така или иначе не позлвам техния клиент, а QIP. Там всичко работи. .
    Вервай на братята руснаци.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    125
    #7

    Re: ICQ

    е да ама майка ми ползва и аз сам го набъкал с 40-50 - юсъра и сега не мога да ги очистя ???

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    282
    #8

    Re: ICQ

    Ами striking, аз току що си поиграх с моето icq-деинсталирах го и го инсталирах на ново и ми се изчисти контактлиста-не че беше пълна колкото твойта ,ама то където две ,там и двеста.
    Сигурен ли си че го деинсталира както трябва

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    125
    #9

    Re: ICQ

    ами отидох на start --> all programs --> намерих каде е ICQ-то и от там му дадох да се деинсталира .... нз ... правилно ли е ?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #10

    Re: ICQ

    После си изтрий папката ICQ -> номер на акаунта (намери я със Search, не помня вече този клиент къде си я създаваше - дали в Program Files или в Documents and Settings -> User...)

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    282
    #11

    Re: ICQ

    виж аз как го направих:My computer/addremove pragrams/uninstall
    Веднага на следващия екран щете пита каква деинсталация искаш-customize ili пълна -отметни второто
    После иди на www.abv.bg i си дръпни новото 5.1.Хубаво е

    Пиши какво е станало

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #12

    Re: ICQ

    И след деинсталация изтрий всякакви папки започващи с ICQ.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе